Ciamajdan. Internauci nie mają litości dla posłów okupujących sejm [MEMY]

Polityczne szaleństwo przed Świętami Bożego Narodzenie sięgnęło zenitu. Po wielkiej awanturze część posłów postanowiła okupować salę plenarną warszawskiego sejmu nawet podczas Świąt. Internauci nie mogli się powstrzymać od złośliwych komentarzy. Oto najlepsze memy.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

31.12.2016, 10:34

Oto efekt rządów PiSu. Od kilku tygodni cały kraj płacze. Daleko przed szeregiem można zobaczyć towarzysza redaktora Michnika. Na kolanach. W geście przywiązania do koryta Demokracji. Towarzysza Lisa z nim nie ma. Wypłakał się już w niemieckiej telewizji. A oto członkowie redakcji Gazety Wyborczej wspierani przez urzędników Platformy. Płaczą po utraconych flagach unijnych. Płaczą wszyscy. Płacze szwagier, który straci kontrakt na budowę trzy razy droższych dróg. Płaczą oficerowie WSI. Gdy padnie powołany przez Platformę Trybunał Konstytucyjny już nic nie będzie tak jak dawniej. Zacznie się deplatformizacja państwa. Lata lojalnej służby dla Demokracji Ludowej, dla Postępu pójdą w niepamięć. Dlatego szczery płacz można usłyszeć w każdym zakątku kraju. 8 lat rządów pozwoliło Demokratom zająć wszystko i teraz wszystko mogą stracić. A co za tym idzie będzie im żyło się gorzej. Będzie żyło się gorzej im wszystkim!

29.12.2016, 07:27

W odróżnieniu od twoich "uczciwych" kolegów, którzy odpowiadają za amber gold i sto tysięcy innych afer.

28.12.2016, 21:10

Do nietypowej sytuacji doszło podczas wizyty przywódcy najludniejszego państwa świata Chińskiej Republiki Ludowej, Xi Jinpinga. Otóż w Warszawie nie spotkał się on ani z tow. Kijowskim, ani z tow. Ryszardem Słońcem Petru. Co więcej, Prezydent Chin nie poparł homo-związków, ani liberalizacji aborcji. Nie domagał się też przyjęcia przez Polskę uchodźców. Na koniec nie zapytał o Trybunał Konstytucyjny. Należałoby więc zapytać: po co on tu w ogóle przyjechał? Na szczęście POstępowe media uchroniły lud pracujący miast i WSI przed odpowiedzią na to pytanie i odpowiednio przemilczały tę bezowocną wizytę. Niech się Chińczyki na końcu świata ekscytują Jedwabnym Szlakiem. Polskiego Demokratę obchodzi tylko Trybunał Konstytucyjny i Demokracja, ewentualnie chińskie psy i trony dla pary prezydenckiej na ŚDM, ale na pewno nie jakieś umowy gospodarcze ze światową potęgą. Zwłaszcza gdy zawiera je kaczystowski rząd. Takie wizyty najlepiej po prostu przemilczeć. By żyło się lepiej!

28.12.2016, 21:09

Cały postępowy świat obiegła informacja o przełomowym odkryciu radzieckich uczonych, którzy sformułowali uniwersalną zasadę, którą rządzi się polska polityka. Ta prosta prawda to Zasada Petru, nazwana tak na cześć przewodniczącego zespołu badawczego. Znana jest również jako Zasada Domniemania Trybunału. Głosi ona, że naczelnym motywem wszelkiego działania jest Trybunał Konstytucyjny. Dzięki temu przełomowemu odkryciu wszystko staje się banalnie proste. Stosując tę zasadę każdy chłop, każdy robotnik i każdy inteligent w każdej sytuacji będzie wiedział co jest grane, i to bez zaglądania do Gazety Wyborczej. I tak oto, wysyłka polskich wojsk na Bliski Wschód to grubymi nićmi szyta intryga związana z Trybunałem, wyjście Polaków z grupy podczas Euro to kaczystowska przykrywka dla likwidacji strażników Konstytucji. Podobnie z wyjściem lub pozostaniem Wielkiej Brytanii w Unii. W każdym wypadku chodzi o Trybunał Konstytucyjny. Teraz, gdy już to wiadomo, o wiele łatwiej będzie bronić polskiej Demokracji. By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

28.12.2016, 20:46

POstępowa opinia całego świata należycie oceniła dokumenty odnalezione w mieszkaniu świeckiej pamięci gen. Kiszczaka, które potwierdzają współpracę Lecha Wałęsy ze Służbą Bezpieczeństwa. Te autentyczne bolkowe dokumenty nic jednak nie zmieniają, bo nie ma takich teczek na świecie, które byłyby w stanie przysłonić blask Legendy Solidarności, ojca swoich dzieci, Demokracji i III RP. Nowe światło zostało jednak rzucone na rolę Służby Bezpieczeństwa. Do tej pory bowiem obowiązywała prawda oparta na Faktach TVN, poświadczona wyrokiem sądu lustracyjnego, że SB fałszowała dokumenty na Lecha Wałęsę, nie chcąc dopuścić, by dostał Pokojową Nagrodę Nobla. Dziś jednak pojawiła się druga prawda. Oto okazało się, że prawdziwe dokumenty SB leżały w szafie gen. Kiszczaka, właśnie dlatego, by Wałęsa Nobla mógł dostać. Takiej szczodrości nie znała historia ludzkości! Dziękujemy Generale za tego Nobla! By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim

28.12.2016, 20:34

"Demokracja wtedy świat zachwyca gdy wygrywa centrum lub lewica" - to ludowe przysłowie zna każdy demokrata. Dziś należałoby je uzupełnić o słowa: "gdy kaczyści rządzą zachwycać przestaje, zwłaszcza gdy mieszają przy naszym Trybunale".

Oto trwa kaczystowska ofensywa. Jeszcze nie tak dawno temu senator Partii Jan Rulewski mówił szczerze, po partyjnemu: "To nie jest tak, że my tylko mamy rząd. Mamy samorządy i może to będzie zbyt odważne, mamy przyjazny Trybunał Konstytucyjny. (...) Media też mamy przyjazne.” Dziś po tych słowach zostało tylko wspomnienie. Trybunał padł. Pod osłoną nocy padają też kolejne przyczółki Postępu i Demokracji zdobywane dorobionymi kluczami przez siepaczy Macierewicza. Wciąż jednak bronią się media, w których świeci niegasnące Słońce Petru. Walka trwa i będzie trwała do ostatniego sondażu. By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

28.12.2016, 20:28

- Kaczyński nie rozumie zwykłych Polaków - oto nowy świecki dogmat ogłoszony przez premierę Rządu Ludowego Ewę Kopacz. Zaraz też pojawiły się pytania: Jak poznać zwykłego Polaka? Nie jest to wcale trudne. Odpowiedź zna każdy działacz Partii.

Po pierwsze zwykły Polak ogląda Telewizję 25-lecia czyli TVN. Od czasu do czasu czyta też nagłówki w Gazecie 25-lecia czyli Gazecie Wyborczej. Dzięki temu jego wiedza o Polsce Ludowej i o całym POstępowym świecie oparta jest na faktach, a ściśle Faktach TVN, a także na wiarygodnych, anonimowych źródłach Wyborczej. W taki oto sposób Polska Ludowa jest dla zwykłego Polaka krajem sukcesu, rządzonym przez fachowców, gdzie jeźdżą pendolino, zgoda buduje autostrady, wybory zawsze są uczciwe a Partia ostatecznie zawsze w nich zwycięża, i jeśli coś nie wychodzi to przez klimat lub Kaczyńskiego. Zwykły Polak kocha Prezydenta Polski Ludowej, ufa Partii i jeśli coś mu się nie podoba to zawsze oddaje nieważny głos. Taki on już jest, ten Zwykły Polak. By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

28.12.2016, 20:07

Uczony w Piśmie vel Dobromił nie wysilaj się osiłku umysłowy, to puste strzały bezrozumnego człowieczka a twój guru z Żoliborza i tak o tym co piszesz nic nie wiem i dlatego nie dostaniesz nagrody obwiesiu umysłowy

28.12.2016, 16:12

Po, Nowoczesna - szczekające puste łby ! Ne maja nic do powiedzenie, potrafia jedynie ujadać jak złe burki. Brzydzę się nimi!

28.12.2016, 16:01

kaczynski i jego wyborcy sa zwyklymi zlodziejami nie bede placic za wasze 500 patologio do roboty

28.12.2016, 15:15

POdobno TOWARZYSZA Petru nie jest stać na koturny, a na kolejną zrzutkę nie stać jego "wielbicieli". Dlatego ta bidula jest coraz mniej widoczna w "strajkującym sejmie". Dzięki temu, może bełkot tego człeka, metra w kapeluszu jest ciut bardziej "na wynos".

28.12.2016, 10:48

Jesteś terrorystycznym propagandzistą. Chciałbyś być skuteczny ale w te brednie które wypisujesz, sam chyba nie wierzysz. Nie zmienia to jednak faktu, że usiłujesz prowadzić działalność wywrotową wobec naszego kraju i powinieneś był adekwatnie traktowany...

28.12.2016, 10:45

KOD PO i Nowoczesna tp terroryści i tak powinno sie ich traktować.

27.12.2016, 23:26

Postępowa opinia całego świata należycie oceniła zbrodnicze słowa Kaczyńskiego wypowiedziane podczas zjazdu warszawskich struktur partii kaczystowskiej. W przemówieniu tym kaczystowski satrapa wielokrotnie nazwał działalność obrońców Demokracji "rebelią", a to oznacza tylko już jedno. W niedługim czasie Macierewicz wyprowadzi na ulice wojsko i rozpocznie się stan wojenny. Oczywiście nie będzie on miał nic wspólnego z sielankowym stanem wojennym z 1981 roku wprowadzonym przez ludowego bohatera generała Jaruzelskiego. Będzie to kaczystowski stan wojenny, czyli coś zupełnie niewyobrażalnego, niczym internowanie w Arłamowie bez butelki wódki. Dlatego każdy Demokrata powinien mieć przy sobie choćby małpkę na trudne dni. Stan wojenny to już tylko kwestia czasu. Słowa o rebelii tylko to potwierdzają. Oczywiście są one oszczerczym kłamstwem, bo opozycja nie chce rebelii tylko rewolucji, którą zapowiedział już tow. Ryszard Słońce Petru, w szczerych prostych słowach: "Być może potrzebna będzie (...) rewolucja, by obalić rządy "dobrej zmiany", które prowadzą nas do katastrofy". Słowa te spotkały się z poparciem i zrozumieniem wszystkich pragnących pokoju i nienawidzących kaczyzmu narodów świata. By było tak jak było! By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

27.12.2016, 23:13

I znowu coś się zepsuło. Oto najnowsze sondaże dają decydowane zwycięstwo partii kaczystowskiej. 39 i 38%. Daleko w tyle natomiast pozostają dwie partie opozycyjne - Platforma i Nowoczesna. W ostatnim badaniu uzyskały one odpowiednio 16% i 15%. Nie o takie sondaże walczyliśmy - mógłby dziś śmiało powiedzieć każdy polski demokrata. Niestety zepsuła się też telewizja publiczna. Oto rozpoczęło się polowanie na Słońce Petru. Zauważył to sam tow. Ryszard, który napisał na Twitterze: "Widze po pytaniach ze jest na mnie zlecenie z TV Publicznej". Tak, musi być jakieś zlecenie, bo dziennikarze zamiast zadawać pytania o zbrodnie Kaczyńskiego zaczęli pytać o działania Nowoczesnej i projekty ustaw. Takiej podłości nie znała historia ludzkości! Ale nie ma takiej siły, nie ma takiego Rubikonia, który zrzucił by Słońce Petru z siodła Demokracji. Zresztą po co pisać ustawy, skoro można przedstawić Plan Naprawczy zawierający się w 5 krótkich zdaniach. I taki plan tow. Ryszard przedstawił, otwierając tym samym oczy wszystkim niedowiarkom. Jest to plan prawdziwie nowoczesny, na skalę naszych możliwości. By żyło się lepiej!

27.12.2016, 23:09

Cały postępowy świat obiegła wieść o planowanym przez kaczystów ostatecznym rozwiązaniu kwestii gimbazy. Lud pracujący miast i WSI zamarł w przerażeniu! Takiej podłości nie znała historia ludzkości! Oto kaczyści chcą zaprzepaścić lata reform na drodze budowy nowego, świadomego, postępowego człowieka i obywatela, wracając tym samym do ciemnych wieków 8-klasowej podstawówki i zbrodniczego nauczania historii. Na szczęście Nowy Porządek ma swoich obrońców. Jednym z nim jest ministra edukacji w Rządzie Ludowym Ewy Kopacz, wybitna negocjatorka drożdżówek, tow. Kluzik-Rostkowska, która szczerze, po partyjnemu powiedziała, że jest gotowa zginąć, żeby tych gimnazjów bronić.

Kaczystowskie plany należycie ocenił również tow. Ryszard Słońce Pertu, który przy okazji ustanowił nowe nowoczesne święto: Proszę Państwa dzisiaj jest koniec października, rozpoczynamy święta, po świętach jest 6 Króli, kiedy oni to chcą zrobić? Tak, a po sześciu królach jest 1 maja, potem wakacje i znowu październik. Najlepiej więc nie robić nic. Bo jak mówi ludowe przysłowie: "Kto przed 6 królami pracuje ten sieje nienawiść i Polskę rujnuje". By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

27.12.2016, 20:53

Ano dlatego,że 11.01.2017 r. ma odbyć się następne posiedzenie Sejmu,a praktycznie poprzednie nie zostało zakończone,bo marszałek sejmu opuścił salę plenarną.Swoją obecnością posłowie opozycji chcą spowodować kontynuację przerwanego posiedzenia.Co prawda według PiS-u zostało ono zakończone w sali kolumnowej,ale podobno było to bezprawne.

27.12.2016, 20:14

A czemu będą protestować tylko do 11 stycznia ? Czy 12-go przypada jakieś rumuńskie czy inne zagraniczne święto ?

27.12.2016, 20:01

Powtórka z Palikuta. Czy oni niczego się nie nauczyli ?

27.12.2016, 19:21

Niech siedzą nawet do Wielkanocy !
Polacy się z nich śmieją !

27.12.2016, 19:15

Niech siedzą nawet do Wielkanocy !
Polacy się z nich śmieją !

27.12.2016, 18:28

"Najlepszy" w tym "towarzystwie" jest na stówkę liliput Petru. Tym, którym się podoba ten krasnal na pewno mają mniej niż 1 metr 50-siąd cm. Ale zgrywa, co ?, powiedziała pokrzywa do tego "wielkoluda" pokrzywa.

27.12.2016, 18:13

Kto pierwszy nazwał Petru zdrajcą?

27.12.2016, 18:06

Powinni ich wszystkich wywalić na ulicę i niech są obciążeni kosztami pobytu w sejmie.Nie dozwolone jest przebywanie na terenie zakładu pracy po za godzinami ich pracy.Przebywają tam nie legalnie i winni powinni być ukarani.Gdzie .prawo które wszystkich ma obowiązywać .

27.12.2016, 17:25

Kiedy oni przystąpią do strajku głodowego aż do końca?