• Producentem filmu jest gwiazda wśród hollywoodzkich producentów - Andrew G. Vajna, pochodzący z Węgier producent amerykański, który odniósł duży sukces w Hollywood (wyprodukował takie hity jak jak Rambo, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
• Producentem filmu jest gwiazda wśród hollywoodzkich producentów - Andrew G. Vajna, pochodzący z Węgier producent amerykański, który odniósł duży sukces w Hollywood (wyprodukował takie hity jak jak Rambo, Terminator III, Sędzia Dredd, Pamięć Absolutna, Rambo III, Tombstone czy Evita).

• Kata Dobo – aktorka odtwarzająca główną rolę [Viki] znana jest z amerykańskich produkcji. W 2003 zagrała żonę Stevena Seagala w filmie akcji Out for a Kill oraz zaczęła pojawiać się w ultrapopularnym [także u nas] serialu TV - CSI: Crime Scene Investigation jako Chloe Samms.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!