Specjalnie dla Was przygotowaliśmy materiał wideo, w którym organizatorzy wielkiego cyrkowego wydarzenia, znanego na całym świecie, a także gwiazda cyrku - opowiadają o kulisach pracy przy spektaklu "Kooza". Dlaczego przyjechali do Warszawy? I czy od długiego kręcenia hula hoop nie kręci się w głowie? Sprawdźcie!– Z powodu ogromnej popularności i zainteresowania jakim cieszą się przedstawienia "Kooza" w Polsce, Cirque du Soleil ogłosiłkolejne 15 przedstawień w okresie od 30 września do 12 października w Warszawie.

Czytaj też: Za kulisami Cirque du Soleil - zobacz, jak wyglądają próby przed spektaklem [ZDJĘCIA]

"Kooza" prezentuje swoje magiczne widowiska od 18 września na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, pod Wielkim Białym Namiotem. Od dnia premiery w kwietniu 2007 roku, KOOZA zachwyciła ponad 4 miliony widzów teraz i ty masz szanse zobaczyć ten spektakularny show na żywo w Polsce.

Czytaj też: Pierwszy pokaz Cirque du Soleil [ZDJĘCIA]

Bilety w cenach 132zł - 374 zł można kupić między innymi TUTAJ

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!