(© Łukasz Gdak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Przed nami ostatni weekend karnawału, a po nim 40-dniowy post. Nikt nie powinien siedzieć w sobotę w domu. Choć według kalendarza podkoziołek wypada we wtorek, na poznaniaków już w weekend czeka wiele atrakcji. Mogą pójść na kolację, imprezę lub na wytworny bal.

Bal seledynowy
Osoby pragnące spędzić wieczór w eleganckiej atmosferze, mogą się wybrać na legendarny Bal Seledynowy, organizowany corocznie przez Uniwersytet Ekonomiczny. Tym razem goście będą bawić się w klimacie wieczoru japońskiego. Zobaczą pokazy sztuki walki i tańca gejsz. Będą mogli skosztować sake i tradycyjne japońskie potrawy. Bal odbędzie się w sobotę w auli Uniwersytetu Ekonomicznego (al. Niepodległości 10). Początek zabawy o godz. 20. Impreza ma charakter charytatywny. Jej koszt to 460 zł od pary (studenci 340 zł). Rezerwacja pod numerem: 605 477 882.

Zabawa w klimacie PRL-u
Obywatele, którzy lubią dobrą zabawę, mogą wybrać się w sobotę do klubu Buena Vista (ul. Św. Marcin 8). Machina czasu przeniesie ich do lat PRL-u. Na imprezowiczów czeka muzyka w klimacie lat 80. i smaczne przekąski... spod lady. Goście będą także mogli wygrać kartki na zakupy w barze. Początek zabawy o godz. 20. Cena biletu w przedsprzedaży wynosi 10 zł, w dniu imprezy 15 zł.

Zobacz także: Michał Szpak zaśpiewał dla dzieci [ZDJĘCIA]

Tańce i wróżby
Poznaniacy, którzy chcieliby potańczyć, zjeść, a przy okazji poznać swoją przyszłość, mogą przyjść na ostatki do restauracji "Wook" (ul. A. Fredry 12). W sobotę na gości czeka dwudaniowa kolacja z deserem i zabawa przy dobrej muzyce. Dla imprezowiczów będzie to również wieczór karnawałowych wróżb. Początek zabawy o godz. 20. Cena zabawy to 89 zł.

Śledzik i wódeczka
Ten, kto ma ochotę skosztować w ostatki wódki i śledzika, powinien przyjść na Podkoziołek do klubu Tekila (ul. Szyperska 3). Spragnieni latynoskich klimatów mogą wybrać inny zestaw - tequila i ostra papryczka. Goście będą bawić się przy muzyce z lat 70., 80. i 90. oraz rytmach latynoamerykańskich. Impreza odbędzie się w sobotę. Początek zabawy o godz. 20. Wstęp jest bezpłatny.

Koncertowa zabawa
Taneczny podkoziołek z muzyką na żywo czeka na poznaniaków, którzy przyjdą w sobotę do klubu Blue Note. Dla gości zagra Ania Polowczyk i Piotr Schulz. Koncert rozpocznie się o godz. 20. Za bilet zapłacimy 30 złotych.

Noc filmowa
Batman czy Sherlock Holmes - wszystko zależy od wyobraźni. Osoby, które przyjdą na filmowe ostatki w Budda Bar, mają okazję wykazać się pomysłowością. W sobotę czeka tam na nich Filmowa Noc Przebierańców. Najlepsze kostiumy zostaną nagrodzone. Wszyscy przebrani wejdą na imprezę za darmo. Mniej odważni zapłacą za wstęp 20 złotych. Start o godzinie 21.

Zobacz najnowsze informacje na stronie "Głosu Wielkopolskiego"

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!