Festiwal Skrzyżowanie Kultur od dziesięciu lat odbywa się w niebanalnej scenografii. Zanim publiczność znajdzie się w specjalnie zaprojektowanej przestrzeni namiotu festiwalowego, już teraz możne spotkać na swojej drodze muzyczne puzzle, które stanęły w centralnych punktach Warszawy.To nowy pomysł Festiwalu Skrzyżowanie Kultur – instalacje przypominające układanki znaleźć można przed budynkiem BUW oraz przed kościołem św. Anny. Kolejna dzisiaj pojawi się w Pasażu Wiecha. Wielobarwne, nowoczesne, proste w formie nawiązują kolorystyką i geometrycznymi kształtami do festiwalowego logo.

Czytaj też: Skrzyżowanie Kultur 2014. Program imprezy [WIDEO,ZDJĘCIA]

Widoczne z daleka, przyciągają uwagę i zaskakują. Są praktyczne, ale niepowtarzalne. Można na nich przysiąść jak na ławce i przy okazji bawić się poznając artystów jubileuszowej edycji Skrzyżowania Kultur. Każda z instalacji to muzyczne puzzle, przesuwając jego elementy stworzymy portrety gwiazd festiwalu: m.in. Hugh Masekeli, jednego z najwybitniejszych współczesnych trębaczy, który zagra na inaugurację festiwalu 24 września.

Do muzycznej zabawy zachęca profil FB Skrzyżowania Kultur - [a] https://www.facebook.com/SkrzyzowanieKultur;KLIKNIJ[/a], na którym możemy samodzielnie skomponować fragment muzyczny złożony z wybranych dźwięków etno, a przy okazji codziennie wygrać bilety na festiwa;.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!