Człuchowska Amatorska Liga Siatkówki: Liderują Brusy

Grzegorz Janowczyk
Za nami trzecia seria meczów w człuchowskiej amatorskiej lidze siatkówki, której gospodarzem jest Ośrodkek Sportu i Rekreacji. Połowa zespołów rozegrała już po cztery spokania. Pozostałe po dwa.

Wyniki trzej serii: Barbara Człuchów- LZS Sławęcin 2:0 (25:19); (25:11), Brusy -Politologia Bostol Meble 2:0 (25:23 (25:21), Gimnazjum Rychnowy-Konarzyny 0:2 (18:25); (18:25), LZS Sławęcin- Politologia Bostol Meble 0:2 (12:25); (15:25),Brusy - Gimnazjum Rychnowy 2:0 (25:12); (25:6), Konarzyny- Barbara Człuchów 0:2 (23:25); (19:25).

Po tej kolejce na pierwszym miejscu plasuje się ekipa z Brus. Ma
osiem punktów w dorobku. Wygrała osiem setów, a przegrała tylko jednego. Człuchowska Barbara jest druga, z siedmioma punktami na koncie. Wygrała siedem setów. Dwa przegrała. Politologia Bostol Meble zajmuje trzecie miejsce. Człuchowianie mają sześć punktów. Wygrali i przegrali po cztery sety. Gimnazjum Rychnowy, LZS Sławęcin i Konarzyny są na kolejnych miejscach.