Czuwaj przegrał w Radymnie

ŁS
Piłkarze Czuwaju Przemyśl, na dwóch zwycięstwach zakończyli swoją dobrą passę na początku sezonu V ligi. W minioną sobotę Czuwaj przegrał dosyć niespodziewanie w Radymnie 1:3.

Piłkarze Czuwaju Przemyśl, na dwóch zwycięstwach zakończyli swoją dobrą passę na początku sezonu V ligi. W minioną sobotę Czuwaj przegrał dosyć niespodziewanie w Radymnie 1:3. Gospodarze już po pierwszej połowie prowadzili 2:0, za sprawą trafienia Kisielewicza i Andruszko.

W 50 minucie meczu, bramkę kontaktową dla przemyskiego zespołu, z rzutu karnego zdobył Zając. Do końca spotkania zostało wówczas jeszcze sporo czasu, lecz to gospodarze postawili kropkę nad "i", strzelając przyjezdnym kolejną bramkę, ustalając tym samym wynik meczu na 3:1.

MKS Radymno - Czuwaj Przemyśl 3:1 (2:0)