Muzeum Łazienki Królewskie Zespół Pałacowo-Ogrodowy zaprasza mieszkańców Warszawy oraz turystów na przegląd filmowy "Kino na Wodzie", który będzie się odbywał na scenie Teatru na Wodzie, o godz. 20.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Muzeum Łazienki Królewskie Zespół Pałacowo-Ogrodowy zaprasza mieszkańców Warszawy oraz turystów na przegląd filmowy "Kino na Wodzie", który będzie się odbywał na scenie Teatru na Wodzie, o godz. 20.30, w dwa ostatnie czwartki sierpnia (20.08 oraz 27.08) oraz w dwa pierwsze czwartki września (03.09 oraz 10.09).

Prezentowane będą następujące filmy:

20.08.2009 r. - "Zakochany Molier" w reż. Laurent Tirard

27.08.2009 r. - "Jutro idziemy do kina" reż. Michał Kwieciński

03.09.2009 r. - "Purpurowe skrzypce" reż. Francois Girard

10.09.2009 r. - "Casanova" reż. Lasse Hallstrom

Wstęp na pokazy jest bezpłatny. Ze względu na pojemność widowni Amfiteatru (max. 600 osób) ilość miejsc jest ograniczona.

Chcemy przybliżyć Państwu losy wybitnych artystów, tworzonych przez nich utworów i czasy, w których żyli. Wyjątkiem od tej zasady będzie pokaz filmu "Jutro idziemy do kina" w reż. Michała Kwiecińskiego, którego projekcją chcemy nawiązać do 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

W razie niepogody filmy wyświetlane będą w budynku "Podchorążówki" - obecnie Muzeum Wychodźstwa Polskiego.

Szczegółowych informacji udziela:
Aleksandra Engler-Malinowska
Koordynator projektu
Rzecznik Prasowy
Muzeum Łazienki Królewskie
tel: 0 22 50 60 028
e-mail: rzecznik@lazienki-krolewskie.pl

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!