(© archiwum)

Jazda samochodem może się przyczynić do wzrostu naszej wagi. Jak do tego nie dopuścić? Poznaj kilka sposobów na to, aby mimo poruszania się autem schudnąć.

Tym, co może zagrozić naszej wadze podczas jazdy samochodem, są zwykle przekąski, gazowane napoje i zatrzymywanie się w fast foodach, zamiast zdrowego posiłku. Aby uniknąć niechcianego przyrostu wagi, warto zamienić słodkie napoje na wodę, a czekoladowy batonik np. na mieszankę studencką bądź na pełnoziarniste przekąski. Kilka zdrowych porcji to coś, co warto mieć w samochodzie w razie nagłego napadu głodu. To zapewne powstrzyma nas od kupna hot doga na stacji benzynowej. Na co dzień nie należy zapominać o aktywności fizycznej, która utrzyma nas w formie i korzystnie wpłynie na zdrowie.

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Wsparcie redakcyjne od:

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!