Live Nation, organizator koncertu Madonny ma jeszcze tylko 2 dni na dostarczenie niezbędnych dokumentów potrzebnych straży pożarnej - donosi portal Gazeta.pl.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Live Nation, organizator koncertu Madonny ma jeszcze tylko 2 dni na dostarczenie niezbędnych dokumentów potrzebnych straży pożarnej - donosi portal Gazeta.pl.

Wspomniane dokumenty są niezbędne do wydania zgody na koncert amerykańskiej artystki przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Warszawy. Jak podaje portal, swych zastrzeżeń nie zgłosiły policja, Sanepid oraz służby medyczne.

Straż pożarna zgłosiła swoje zastrzeżenia do częsci dokumentów w języku angielskim. Dotyczyło to tak istotnych kwestii jak projektów budwalnych sceny czy dróg ewakuacyjnych, stołeczne władze nie chcą powtórki katastrofy z Francji.

Jak wynika z informacji, podanych przez portal Gazeta.pl w sprawie koncertu interweniowiać miała nawet ambasada USA, co znalazło swe nieoficjalne potwierdzenie w stołecznym ratuszu. Organizatorzy koncertu uspokajają jednak i twierdzą, że zdążą ze wszystkimi formalnościami na czas. Również druga strona, czyli warszawski ratusz twierdzi, że zależy mu, by koncert się odbył.
W związku z organizowanym koncertem rozlegają się głosy protestu ze strony środowisk prawicowo-katolickich. Jego termin pokrywa się bowiem ze świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Również jutro będzie miało miejsce spotkanie straży pożarnej z organizatorami, czyli Live Nation.

Źródło: Gazeta.pl

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!