Od soboty 3 czerwca startuje kolejna darmowa przeprawa przez Wisłę. Na promie "Inna bajka" przetransportujemy się z Wilanowa na Wawer. Będzie na nim również miejsce na rowery.

Kolejny bezpłatny prom przez Wisłę wystartuje 3 czerwca o godz. 9.30. "Inna bajka" będzie łączyła Wilanów i Wawer. Rejsy organizowane przez fundację Wisła Warszawa będą kursowały w sobotę i niedzielę 3 i 4 czerwca od 9.30 do 18 , a także w weekendy od początku lipca do końca sierpnia. Prom mieści 12 osób. Jest możliwość zabrania ze sobą roweru.

- O równych godzinach prom będzie wyruszał w 20 minutowy, bezpłatny rejs edukacyjny w okolice Plaży Romantycznej, z przewodnikiem, który opowie uczestnikom o wawerskiej przyrodzie i ciekawostkach związanych z Wisłą - mówi zastępca burmistrza dzielnicy Wawer Leszek Baraniewski. W pozostałym czasie, w miarę zapotrzebowania, będzie kursował na trasie Wawer-Wilanów. Kurs będzie trwał kilka minut, dzięki temu szybko przeprawimy się na drugi brzeg.Rejsy są darmowe. Program jest finansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawy. Podobne przeprawy zorganizowane zostały między Cyklem Czerniakowskim a plażą Saska, Mostem Poniatowskiego i Stadionem Narodowym, Podzamczem i Zoo oraz Nowodworami i Łomiankami.Czytaj także

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

COOL_JARO2017R (gość)

TE DARMOWE REJSY PO WIŚLE TO ŚWIETNA RZECZ GDYBY NIE GWALTOWNE BURZE NAD POLSKĄ I WYSOKIE KOSZTY DOJAZDU NIE ZA DARMO DO WARSZAWY I NA TEN ODCINEK ZLAPAC WAS TYLKO NA 2017FACEBOOK MOZNA ATAK NIE ZWLASZCZA W ROKU WISŁY A Z WROCLAWIA NIE SPOSÓB KOGOS RUSZYC ZA DARMO W OBIE STRONY.JAREK Z WROCLAWIA*****U NAS TEZ PASAZERÓW WODNYCH BRAKUJE MIMO PIEKNYCH KRAJOBRAZÓW RZEKI ODRY I OLAWY STATKI NIE PLYWAJA PELNE MILEGO REJSU.