Depeche Mode w Warszawie w 2017. Znamy ceny i datę sprzedaży biletów!

To już potwierdzona informacja! Grupa Depeche Mode w Warszawie w 2017 r. zagra na pewno - koncert odbędzie się 21 lipca 2017 r. na Stadionie Narodowym. Grupa po raz ostatni zagrała w Polsce w 2014 r.

Brytyjska grupa muzyczna z kręgu elektronicznego popu, która powstała w 1980 w Basildon w Wielkiej Brytanii. Aktualnie członkami zespołu są Dave Gahan (wokal), Andrew Fletcher (klawisze) i Martin Gore (klawisze, gitara elektryczna i wokal). Cała trójka należała do składu grupy od początku jej istnienia. Nazwa grupy powstała na podstawie inspiracji francuskim magazynem mody, zasugerował ją Gahan. Powstanie Depeche Mode poprzedzała grupa Composition of Sound. W 2006 zespół zdobył statuetkę MTV Europe Music Awards w kategorii „najlepszy zespół”. Grupa sprzedała ponad 100 milionów swoich albumów na całym świecie i jest jedną z najlepiej sprzedających się formacji muzycznych w historii.

Bilety w cenach od 179 - 399 PLN będą dostępne tylko na livenation.pl i ticketmaster.pl. Przedsprzedaż biletów startuje 19 października o 10.00 i potrwa do 20 października do 20.00. Sprzedaż ogólna rusza 21 października o 10.00.


Zobaczcie też: [Serwis Koncerty w Polsce: zapowiedzi, fotorelacje, wywiady z artystami, bilety na koncerty

](http://warszawa.naszemiasto.pl/rozrywka/koncerty-w-polsce/)


Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl


Wideo

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

16.02.2017, 13:06

Kocham Depeche Mode i nie mogłam się doczekać koncertu ale cena mnie powaliła!! w tej chwili bilety są prawie po 300 zł na osobę!!!! sorry na dwie osoby to 600 plus dojazd jedzenie itd za dwugodzinny koncert ...przesadzili mnie na to nie stać choćbym miała nie wiem jak oszczędzać..i nie chodzi tutaj o gadanie typu "prawdziwy fan" da 2000 nic z tych rzeczy...jeszcze raz powtarzam przegieli z cenami...

17.10.2016, 07:35

Wszelkie koncerty na plantacji ryżu to wielka wtopa. Dam sobie z tym koncertem spokój - szkoda się denerwować jakością nagłośnienia..... (tego nie da się nagłośnić)

15.10.2016, 18:53

Co Wy K00RWA wiecie o Depeche Mode.

15.10.2016, 07:06

Sprzedaj jeszcze dom i samochód :) i napychaj kabzę Kesslerowi.
Nie jesteś prawdziwym fanem a fanatykiem, który nie ma co robić, nie ma dziewczyny, nie ma swojego życia.
Pewnie jeszcze wydziarałeś sobie tatuaże, co ma Dave. Mam rację? :-)
To są dziadki już i za moment nie będziesz na co miał wydawać hajsu ...

14.10.2016, 12:50

sprawa złoczyniącej moniki tarasiuk z ząbkowic na mieszkańcu Dąbrowy Górniczej: chamstwo moniki tarasiuk z magny w Dąbrowie Górniczej jest tak wielkie, że decyzją wyroku sądu Krzysztof musiał pracować fizycznie podczas kiedy jest kaleką i ma trudności w poruszaniu się. Tak jak Krzysztof został kaleką za sprawą magazyniera magny w DG tak póżniej z tą chorą nogą musiał pracować i pogarszać swój stan zdrowia. chamstwo podłej moniki tarasiuk nie ma granic. wykorzystała bezwgllędnie słabość Krzyśka do osoby którą wysoko cenił, pozbawiając go z nią kontaktu poprzez wypierdolenie z firmy doprowadziła, że Krzysztof dostał dwa wyroki. słaba monika tarasiuk nie ma innej formy obrony jak tylko skazywać krzyśka na kolejne wyroki to jest podłe i świadczy o słąbości intelektualnej moniki tarasiuk i jej dziecka co to wszystko potr\wierdziło. podłość bezwzględność słabość okrutność to cechy moniki tarasiuk. współczuję - pomimo, że jestem kaleką, gnojom, którzy mają z nią kontakty koleżeńskie. są tak samo zepsuci.
jeżeli szukasz pracy w której znajdziesz ludzi pojebanych to serdzecznie zapraszam. są to luddzie zwani psami magnańskimi, którzy zrobią z ciebie kalekę i się wyprą tego, i dodadzą ci jeszcze ze 2 wyroki.

14.10.2016, 11:46

Mogę dać nawet 2000zl i więcej za bilet na DM
Tylko prawdziwy Fan to zrozumie.
Reszta discomułów [tetka] itd. mają za małe IQ by to pojąć.

14.10.2016, 10:36

nie jest tak drogo ja płaciłem bilet na euro po 1000 zł

14.10.2016, 10:34

nie jest tak drogo ja płaciłem bilet na euro po 1000 zł

13.10.2016, 10:51

DEPECHE MODE najlepszy koncertowy zespół świata - pozDrawiaM wszystkich depeszy

12.10.2016, 22:11

Już takie dziadki z nich ? Ja piernicze ale ten czas leci.

12.10.2016, 22:03

Zryty łbie, jak chcesz tani bilet to idź do Biedronki i szukaj na discopolo.pl

12.10.2016, 13:19

Te zryty!!! A za ile Chciałbyś iść na koncert?? Za paragon z LIDLa ?

12.10.2016, 12:13

Sam jesteś ZRYTY!!!

12.10.2016, 08:45

trzeba mieć nieźle zryty beret żeby tyle płacić za bilet