Mickey i Minnie, postacie doskonale znane z opowieści o Małej Syrence, Pięknej i Bestii oraz Anna i Elsa - to tylko niektórzy bohaterowie przepięknego i magicznego show Disney on Ice 2015. Niesamowite widowisko możecie oglądać na Torwarze. Nasz fotoreporter już tam był. Mamy dla Was zdjęcia.

Podczas show Disney on Ice 2015 widzowie wyruszają w podróż po Północnych Górach wraz z zabawnym bałwanem Olafem, nieokrzesanym handlarzem bryłami lodu Kristoffem i jego wiernym reniferem Svenem, którzy pomagają księżniczkom w pełnej akcji i magii przygodzie. Do wspólnej zabawy widzów zaproszą także inne ukochane przez dzieci postacie Disneya, a wśród nich Ariel, Roszpunka i Bella, których historie także przeniesiono na lód.

"Magiczny Świat Lodu" to mieszanka historii kochanych przez publiczność dzielnych bohaterek Disneya oraz żywiołowej choreografii, która sprawia, że widzowie będą chcieli tańczyć, śpiewać i kibicować swoim ukochanym postaciom z filmów Disneya w ich przygodach. Mickey i Minnie prowadzą małych i dużych miłośników Disneya przez piękną krainę, w której spotykają m. in. Sebastiana i córki Trytona - bohaterów „Małej Syrenki", głośnych oprychów z „Zaplątanych" i zaklętych w przedmioty służących z „Pięknej i Bestii".

- Dodanie do klasycznych opowieści wątku najnowszego, rewelacyjnie przyjętego filmu animowanego, "Krainy Lodu", i uzupełnienie ich o elementy komedii i muzyki pozwoliło nam płynnie wprowadzić widza w każdą z historii - dodaje Juliette Feld.

Disney on Ice 2015 na Torwarze. Kiedy zobaczysz magiczne show


26.11.2015 – czwartek: 18.30
27.11.2015 – piątek: 18.30
28.11.2015 – sobota: 10.30, 14.30, 18.30
29.11.2015 – niedziela: 10.30, 14.30, 18:30

Zobacz również: Imprezy w Warszawie. Co, gdzie, kiedy? Najciekawsze wydarzenia weekendu 27-29 listopada [PRZEGLĄD]


Zobaczcie też: Katarzyna Tusk, blogerka modowa, promowała swoją książkę "Elementarz Stylu" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!