Najbardziej uwielbiane postaci z bajek Disneya na jednej scenie! I to w dodatku dość nietypowej, bo lodowej. Tak, wszystkie dzieciaki i miłośnicy disneyowskich produkcji będą mogli zabawić się ze swoimi ukochanymi bohaterami i przenieść w świat magicznej krainy już od 9 listopada 2016 na warszawskim Torwarze.

Wyjątkowe przedstawienie jak zwykle poprowadzi Myszka Miki, która będzie Mistrzem Ceremonii i otworzy paradę pięćdziesięciu postaci. - Myszka Mini, Kaczor Donald, Goofy oraz wszystkie księżniczki Disneya, w tym Kopciuszek, Roszpunka, Arielka, Śnieżka oraz Tiana pojawią się na jednej lodowej tafli. Wspólnie odwiedzimy zimową krainę Arendell z siostrami Anną i Elsą z filmu wszech czasów "Kraina Lodu". Publiczność z pewnością ucieszy również obecność Olafa i Kristofa, którzy pospieszyli na pomoc Elsie - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Dzieci będą mogły na żywo podziwiać niesamowite przygody postaci z filmów Disneya i Pixara: "Gdzie jest Nemo?", "Toy Story" czy animacji "Król Lew", "Piękna i Bestia" oraz "Alladyn". Wszystko to w wykonaniu doświadczonych i nagradzanych łyżwiarzy. Nie zabraknie także wielkich hitów, jak piosenki: "Mam tę moc!", "Ty druha we mnie masz" i "Hakuna Matata". - "Disney On Ice: 100 lat magii Disneya" pozwoli przeżyć całej rodzinie niesamowitą przygodę, na lata pozostawiając cudowne wspomnienia - zapewniają organizatorzy.

Disney on Ice 2016, Warszawa, Hala Torwar - terminy
Przedstawienia odbywać się będą:
9 listopada o godz. 18.30
10 listopada o godz. 14.30 i 18.30
11 listopada o godz. 10.30, 14.30 i 18.30
12 listopada o godz. 10.30, 14.30 i 18.30
13 listopada o godz. 10.30, 14.30 i 18.30

Disney on Ice 2016, Warszawa, Hala Torwar - bilety
Bilety kosztują od 55 do 155 złotych, w zależności od wybranego dnia i miejsca. Można je kupować za pośrednictwem strony ebilet.pl.


Zobaczcie też: TYLKO U NAS! Michał Szpak o dubbingu SpongeBob, planach na drugą płytę i aktorstwie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!