Dlaczego nie warto mieszkać w Warszawie? Oto 20 powodów!

Nic się tutaj nie dzieje. Narzekamy na brak miejsc do spędzania czasu, brak zieleni, zero zabytków. Co jeszcze nam przeszkadza w stolicy? Okazuje się, że bardzo wiele! Zobacz nasz subiektywny ranking - "dlaczego warto omijać stolicę szerokim łukiem." Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

11.10.2018, 19:00

dokladnie nie mieszkajcie tu, w Warszawie jest bez sensu WSZYSTKO zostancie na swoich wsiach plz :O

07.10.2018, 19:48

Nikt Was tu nie zapraszał

05.10.2018, 20:03

Ja się wybieram jutro na targi mieszkaniowe https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/warszawa/ Warszawa to moje marzenie z dzieciństwa.

29.09.2017, 23:04

noo, ja lubię warszawe, najbardziej za perłę ze znajomymi nad wisłą w wakacje

22.09.2017, 12:04

Tam gdzie ostatnia miesiączka HGW

22.09.2017, 12:03

Najpiękniejsze było "od zawsze"dla HGW

15.09.2017, 08:15

Warszawa jest wspanialym miastem. A jak komus sie nie podoba to moze sie wyprowadzic!

14.09.2017, 16:59

tylko słoikom może być źle w Warszawie - tęsknią i nie mają kasy na życie ...

14.09.2017, 13:50

Sławek, super.... impreza przecież trwa od wielu lat i ma się dobrze !!!:)

14.09.2017, 13:48

Sławek, super.... impreza trzyma się już od wielu lat !!!:):)

13.09.2017, 22:41

Miał być żart, a sporo z tych opisów zgadza się z prawdą, to dopiero wyszedł żart :)

13.09.2017, 14:21

Redakcja nie odróżnia Białołęki od Marymontu. Zapraszamy na Gwiaździstą.

13.09.2017, 13:56

co to za tendencyjny artykuł ??? Serio żenada