Do kin wejdzie film "Obce niebo". W rolach głównych Topa i Grochowska

Kinga CzernichowskaZaktualizowano 
Materiały prasowe
16 października na ekranach polskich kin pojawi się "Obce niebo".

W filmie występują m.in. Agnieszka Grochowska i Bartłomiej Topa, którego mieliśmy okazję ostatnio podziwiać w "Karbali". Film "Obce Niebo" reżyserował Dariusz Gajewski.

Film opowiada o polskim małżeństwie, mieszkającym w Szwecji. Przez niewinne kłamstwo ich córka trafia w ręce opieki społecznej. Rodzice, by odzyskać dziecko, balansują na granicy prawa.

"Obce niebo" wejdzie do kin 16 października. Reżyserował Dariusz Gajewski.

Zobaczcie zwiastun

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2015.10.16 21:30:32

W polskim kinie teraz porusza się tematy trudne. I dobrze. Myślę, że filmy takie jak Obce niebo, Anatomia zła, czy Chemia są bardzo wartościowe.

2015.10.16 20:44:55

Świetnie, że został poruszony temat zabierania dzieci przez instytucje państwowe. Mam nadzieję, że ta passa będzie kontynuowana. Liczę że film będzie choć równie dobry jak Anatomia zła.

2015.10.16 19:51:40

Dużo teraz fajnych filmów w kinie. Myślę, że po świetnej Chemii i Anatomii zła warto dać szansę "Obcemu niebu"

2015.10.15 21:48:58

Film już niedługo w kinie i na pewno pójdę na ten film do kina. Byłem już na Anatomii zła i muszę przyznać, że polskie kino jest coraz lepsze i warto chodzić do kina na polskie filmy.

2015.10.15 13:05:49

Nareszcie Polska kinematografia idzie do przodu, powstają filmy z jakimś przekazem, ludzkim problemem a nie jakieś głupkowate komedie. Mam nadzieje ze ten film bedzie równie dobry co "Body/ciało" czy "Anatomia zła"

2015.10.15 12:59:45

Karbala, później Anatomia Zła - tak, tak! Czekam na więcej.

Lubię filmy, które zwiększają moją świadomość sytuacji społecznej. W drugim przypadku również sytuacji psychologicznej u ludzi, którą faktycznie można odnieść do rzeczywistości. Oczywiście, jest to przyzwoicie zaznaczone, aby zostało zauważone przez mniej uważnych widzów. Morał z tej bajki jest prosty i większości znany: Nie bądź starym draniem, dla głupiej maniany. :)

2015.10.15 01:19:25

Jestem w pełni zaskoczony jakie dobre polskie filmy pojawiają się na ekranach w ostatnim czasie, oby tylko nie zabrakło czasu by je wszystkie obejrzeć. Oglądałem już Anatomie zła i ten film dał rade, był na prawdę dobry, oby więcej takich :)

2015.10.13 12:05:34

Topa aktorsko niszczy. Dobry był w Karbali. A anatomia zła to tez całkiem niezły film pod względem aktorskim

2015.10.08 21:38:34

Raczej nie to samo, ale polskie filmy mają to do siebie, że lubią wcisnąć przekaz w najbardziej banalną fabułę. Jeśli tak to działa, to emocje będą. Anatomia Zła spełniła swoją funkcję.

2015.10.06 21:47:09

Bardzo chętnie wybiorę się na ten film. Jeśli jest to kino ukazujące rzeczywistość i prawdziwe ludzkie emocje jak np w ,,Anatomii zła" to już nie mogę się doczekać aż go obejrzę :)

2015.10.06 10:48:12

Dobre polskie kino powraca, widziałam Anatomię zła i byłam zachwycona fabułą aktorami muzyką teraz ten film. Super:)

2015.09.30 23:17:26

Kurcze. Muszę przyznać, że w ostatnim czasie trafiłam na parę dobrych polskich filmów. Coś czuję, że ten też nie będzie odstawał od poziomu Anatomii Zła czy polskiego gówna. Fajnie, że w końcu możemy pozbyć się kompleksów związanych z naszym kinem ;)

2015.09.30 14:37:55

Zapowiada się nieźle. Polskie kino ostatnio pozytywnie zaskakuje. Karbala, Anatomia zła. Dobry rok.

2015.09.30 10:21:27

Kojejna wTOPA