Dołącz do akcji i uratuj maleńkie serduszko Zuzi

ZG

Zuzia Szyska urodziła się dwa miesiące temu. Niestety okazało się, że jej serce ma poważną wadę. Na szczęście przyjaciele postanowili pomóc w zbieraniu środków na jej leczenie - możesz do nich dołączyć!
Mała Zuzia potrzebuje waszej pomocy
 facebook/Zuzia-Szyska-Maleńkie-serduszko

Zuzia ma złożoną, siniczną wadę serca, a dokładnie wspólny pień tętniczy typ IV (TAC IV), czyli brak pnia płucnego i tętnic płucnych (głównych naczyń krwionośnych odpowiedzialnych za dotlenienie organizmu) oraz duży ubytek w przegrodzie międzykomorowej 9,9 mm (VSD). Szansą na wyleczenie jest dla niej kosztowna operacja w Rzymie, której koszt to aż 132 tysiące złotych. Brakuje już tylko ponad 20 tysięcy.

Przyjaciele rodziny Szysków postanowili pomóc i 19 lipca organizują aukcję charytatywną na Targu Węglowym w Gdańsku. Swoją pomoc zaoferowała także Lechia Gdańsk, koszykarze drużyny Trefl Sopot i prezydent Sopotu Jacek Karnowski. Podczas wydarzenia przygotowano również wiele atrakcji dla dzieci: pokaz iluzjonisty, baniek mydlanych, występy akrobatów, malowanie twarzy i nie tylko. Będzie można również zakupić cegiełki, które wezmą udział w losowaniu nagrody: koszulki z podpisem koszykarza z drużyny Trefl Sopot Marcina Stefańskiego. Cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz Zuzi. Impreza potrwa w godz. 12 do 16.

Natomiast w piątek (17 lipca) o godz. 20 w Piwnicy Kulturalnej Spichlerz w Kwidzynie odbędzie się koncert z którego dochód zostanie również przeznaczony na leczenie Zuzi. Zagrają zespołu: Malinove Usta i EjPiEj. Tutaj wstęp to symboliczne 7 zł wrzucone do puszki.

Na stronie internetowej fundacji Mam Serce, pod której opieką jest dziewczynka. znajdziecie dokładnie dane konta, na które można dokonywać przelewów. Nie bądźmy obojętni - Zuzia potrzebuje naszej pomocy!

**Czytaj też:

Maję dopadła nieuleczalna choroba i bardzo potrzebuje waszej pomocy

**

Wideo

polecane: Flesz: Więzienie za przekręcanie liczników

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

16.07.2015, 20:21

No fajnie...a co na to ta "Kop-wykop" co za kase podatnikow na wycieczke do Hiszpanii z ministramy POjechala - po wyborach pojedzie za swoje - na ukochana Ukraine.

16.07.2015, 19:26

tfu nie na KK tylko wszystkie koscioly i zwiazki wyznaniowe!

16.07.2015, 19:24

nie kłam zydzie! - wydatki na kk to 1,8 mld zł. a nie 4 pajacu!
http://natemat.pl/100229,ile-polskie-panstwo-wydaje-na-kosciol-posel-artur-debski-ujawnia-ministerialne-dane

16.07.2015, 17:45

wydatki na kk to 2-4MLD zł rocznie i to nie tylko fundusz kościelny to ich renty emerytury pensje których mieli nie pobierać a twoje wyliczenia to podają z ambony chyba!!.

15.07.2015, 23:10

statystyczne wydatki polaka na państwo, więc straszenie ze na tyle wydajemy na kościół to jak straszenie smokiem wawelskim
w 2012roku statystyczny polak do kasy państwa wdał 6877,82 zł Z CZEGO NA KOŚCIÓŁ POSZŁO!!! UWAGA 2 zł 45 groszy !!!!
najwięcej na:
- ZUS - 1248,16
- odsetki od długu publicznego - 1116,75
- szkoły - 1007, 01
- administracja - 700,4
- obrona narodowa - 589,44
- krus - 411, 30
- składka do ue - 407,32
- emerytury mundurowe - 345,46
- policja - 210,01
- uczelnie wyzsze - 202,86
- sluzba zdrowia - 102,58
- US - 91,56
- koleje - 78,50
- drogi - 77,01
- wiezienia - 62,59
- straz graniczna - 33,50
- ambasady - 24,47
- niepełnosprawni - 19,42
- org rynku rolnego - 14,87
- ABW - 13,01
- muzea - 11,92
- sejm i senat - 10,70
- GUS - 10,29
- NIK - 6,8
- IPN - 6,74
- KNF - 5,43
- komisje egz - 5,27
- straz pozarna - 4,75
- teatry - 4,03
- CBA - 2,81
- FUNDUSZ KOSCIELNY - 2,45!!!!
- parki narodowe - 2,17

15.07.2015, 22:37

nie jestem idioto za zakazem in vitro, jestem tylko przeciw finansowaniu tego z budzetu panstwa! skoro nfz nie stac na leczenie JUZ ZYJACYCH ludzi to z jakiej paki nagle stac na finansowanie in vitro? tak jest ze wszystkim w tym POpieprzonym kraju, miliony ludzi wyjezdza za gra nice bo nie sa w stanie tutaj zarobic na mieszkanie ale POpaprany rzad sprowadza 170 ukraincow ktorym daje mieszkania za DARMO, teraz kolejni imigranci z syrii i afryki. Jak bedziemy krajem mlekiem i miodem plynacym to mozemy sobie finansowac nawet sluby gejom nic mnie to nie obchodzi ale poki co sa inne priorytety PAJACU

15.07.2015, 19:49

Bo płaci pedofilom w czarnych kieckach mld rocznie !!!,młody to głu pis!!.

15.07.2015, 19:02

państwo na in vitro kasę MA! ale na leczenie już urodzonych żyć NIE MA! o to całe PO