Spotkanie trzeciej w tabeli Pogoni Szczecin z czwartym Dolcanem Ząbki zamknie dzisiaj 14. kolejkę Unibet I ligi.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Od ostatniego meczu minęło dziewięć dni, więc jesteśmy wypoczęci, a do składu wróciło większość piłkarzy. Nie będę mógł skorzystać tylko z Mariusza Unierzyskiego i Marcina Stańczyka. Co prawda obaj wznowili już treningi, ale nie chcemy narażać ich zdrowia - zapowiedział trener Marcin Sasal.

- W tabeli dzieli nas punkt, więc zapowiada się ciekawe widowisko. My na pewno nie rzucimy się na rywala. Jak zawsze będziemy się starać zagrać uważnie w obronie i szukać swoich szans w kontrach oraz stałych fragmentach gry - ocenia szkoleniowiec ząbkowian.

Mecz transmitowany będzie w TVP Sport. - Jest to dla nas dodatkowy zastrzyk pozytywnych emocji. Choć poprzednio transmitowany mecz (z Widzewem w poprzednim sezonie) zakończył się porażką 1:2 po dobrej grze. Dzisiaj możemy zagrać brzydko, ale najważniejsze, żebyśmy zdobyli jakieś punkty - zakończył Sasal. Początek o 19.15.

Wiadomości Warszawa, Wydarzenia Warszawa

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!