(© archiwum)

Gładkie nogi na długo? Wypróbuj depilację woskiem!

Depilacja woskiem jest idealnym rozwiązaniem, kiedy zależy nam na tym, by jak najdłużej zachować gładkie nogi. Przed przystąpieniem do zabiegu należy odpowiednio przygotować skórę, dlatego warto zrobić peeling ciała. Niewskazane jest natomiast używanie kosmetyków, jak również kąpiel, które rozpulchniają naskórek. Depilację wykonać możemy za pomocą gotowych plastrów. Pamiętajmy, aby nałożony na odtłuszczoną skórę plaster zrywać w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów, trzymając rękę jak najbliżej ciała. Podrażnienia załagodzić możemy dzięki nałożonemu na skórę balsamowi.

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Wsparcie redakcyjne od:

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Marta (gość)

    Nigdy nie wykonywałam depilacji woskiem sama, ale osobiście polecam salony Time for Wax, które specjalizują się i wykonują wyłącznie depilacje woskiem :) Profesjonalne podejście, miła obsługa i zadowalający efekt :)