Domowe sposoby na chrapanie – czy istnieją?

Chrapanie to wstydliwy i uciążliwy problem. Można jednak poradzić sobie z nim – nawet domowymi sposobami.
 archiwum

Chrapanie to zmora wielu małżeństw. Najczęściej to mężczyzna zakłóca sen swojej żonie, chociaż zdarza się też, że to kobieta chrapie. Czy wiesz, że możesz skutecznie poradzić sobie z tym problemem domowymi sposobami? Wystarczy przestrzegać pewnych ważnych zasad. Przede wszystkim nie pij dużych ilości wody, a także alkoholu przed snem. Dbaj o świeżość i czystość pościeli – przez kurz oraz inne zanieczyszczenia chrapanie jest bardziej intensywne. Ponadto należy spać w odpowiedniej pozycji – najlepiej na boku. Leżenie na wznak sprzyja chrapaniu.

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl

Wsparcie redakcyjne od:

abcZdrowie.pl

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

01.12.2015, 13:03

Mój mąż kupował sobie jakies środki na chrapanie w maxisuplementach, mogę jedynie potwierdzić, że efekty są widoczne i słyszalne.

19.11.2015, 21:23

Nadal chrapiesz? Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy "Apteczkę dla Faceta", a niej specjalny preparat: SnoreBlock
Kupisz go tutaj http://www.apteczkadlafaceta.pl/snoreblock-preparat-na-chrapanie/

19.11.2015, 15:52

Można wyleczyć zabiegiem plastyki podniebienia. Poczytajcie. 100%towo pomaga i po problemie.

26.10.2015, 13:18

To ciekawe co mówisz, niestety mój mąż ma podobne problemy i cierpię na tym najbardziej ja:( Wejdę z ciekawości na ich stronę i zobaczę co tam mają za cuda...Ale potrzebuję potwierdzenia, czy to jest skuteczne.

23.10.2015, 15:56

Niby jakieś istnieją, ale czy pomagają? Nie powiedziałabym. Z chłopakiem próbowaliśmy wielu rzeczy, ale z marnym skutkiem... W końcu na tej stronce: http://maxisuplementy.pl/ znalazłam preparat, suplement diety właściwie. Wierzcie lub nie, ale już po kilku dniach widać było różnicę. A raczej słychać :P

17.04.2015, 15:29

http://www.warto-kupic.pl/snoreblock/ Mi mogl ten produkt !

21.01.2015, 21:36

Wow !!! Jaki wyczerpujący temat artykuł. Teraz już będę wiedział jak nie chrapać. Dziękuję Ci redakcjo !!!

21.01.2015, 20:50

Nie pić alkoholu przed snem co za bzdura !