Donald Trump udaje, że pisze przemówienie. Internet nie ma litości [PRZERÓBKI]

red

Wszystko zaczęło się od zdjęcia, które na Twittera wrzucił Donald Trump. Widać na nim, jak przy pomocy pisaka i notesu "przygotowuje" przemówienie, które wygłosi podczas zaprzysiężenia na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wszyscy wiedzą jednak, że przemówienie napisze mu ktoś inny, a już na pewno nie w ten sposób. Internauci zaczęli więc szydzić z Trumpa, wrzucając absurdalne przeróbki zdjęcia...

Wideo

polecane: "Bez ściemy" o prawnikach

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

23.01.2017, 15:22

Co się dziwić, skoro nawet wykładowcy uczelni wyższych nie piszą sami swoich publikacji. Czytałem na genuino o profesorze, który cudzą pracę w całości przetłumaczył na polski i przedstawił jako swoją - kpina!

23.01.2017, 09:36

Anonimowy redaktorek udaje, że redaguje memy. Pan płaci, a my udajemy, że je oglądamy i czytamy :)

22.01.2017, 17:44

W Tarnowie podczas spotkania ze Schetyną młodzież odśpiewali [PO[ byłeś w ORMO byłeś w ZOMO a teraz jesteś za Platformą i odliczyli mu raz ,dwa ,trzy . szczekają Niemieckie psy !!!

20.01.2017, 22:09

trudno jest się przebić przez niemiecką cenzurę. komentarze im nie pasują, więc kasują.

20.01.2017, 22:07

Gorzej. Testowanie na nas. Polacy to Amerykanie. Amerykanie to Polacy. Damy radę. God bless America.

20.01.2017, 21:54

Coś mi się wydaje że ludziska z za wielkiej wody dużo oglądali nasze demonstracje opozycji i tak im się to spodobało że przenieśli to na własny grunt,to chyba określa się jako ,,plagiat'',ktoś musi pociągnąć ich do odpowiedzialnośći.? Oj weżmie się za nich Tramp ,weżmie!!!

20.01.2017, 19:03

dałbym ci $ plusa, ale anonimowy redaktorek w gebelsowskim stylu manipuluje łapkami :)

20.01.2017, 15:21

od....... się od Trampa