Dotknij Boga. Wygraj książki Patryka Świątka

Kinga Czernichowska

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki pt. "Dotknij Boga. W poszukiwaniu ludzi, którym pozostało tylko szczęście" autorstwa Patryka Świątka.
 sxc.hu

Autor radzi nam kilka rzeczy, które z pozoru mogą wydać się zupełnie absurdalne. Po pierwsze, wyrzuć portfel. Po drugie, zaryzykuj i rusz w drogę. Po trzecie, zrezygnuj z planu i zdaj się na innych. Po czwarte, zapukaj do drzwi i poproś o nocleg. Wiesz, co się stanie? Odkryjesz w ludziach dobro. Życzliwość. Gościnność. Odkryjesz to, czego nie doświadczasz na co dzień, kiedy próbujesz wciąż za czymś gonić. I kiedy pieniądze przesłaniają inne wartości.

Książka nie tylko dla osób wierzących. To raczej pozycja dla tych, którzy wolą żyć spontanicznie, cieszyć się chwilą i doceniać to, co ich spotyka na co dzień.

Zwycięzcy: Lakma, banato, kasienki

Konkurs

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki "Dotknij Boga". Napiszcie w komentarzu pod tym tekstem: najbardziej spontaniczna rzecz, którą zrobiliście w swoim życiu, a która Was czegoś nauczyła, to... Autorów najciekawszych komentarzy nagrodzimy książkami. Macie czas do 19 lipca godz. 23.59. Następnego dnia w treści tego konkursu podamy nicki zwycięzców. Szczęśliwców prosimy o wysłanie maila do 21 lipca na adres: kinga.czernichowska@polskapress.pl (w treści wpiszcie swoje imię i nazwisko, w tytule maila wpiszcie "DOTKNIJ BOGA"). Będziemy brać pod uwagę tylko komentarze zarejestrowanych użytkowników.

Nagrody będą do odbioru w siedzibie naszej redakcji we Wrocławiu (ul. św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław).

Zapraszamy także do śledzenia nas na fanpage-u Książki i konkursy .

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

19.07.2015, 23:42

Było to ładnych kilkanaście lat temu jak miałam jakieś 8-10 lat. Byłam z babcią na spacerze, ona opowiadała mi coś o Warszawie. Chciałam strasznie zobaczyć Warszawę. Przechodziliśmy koło dworca i babcia wpadła na pomysł. Poszła, kupiła bilety i za chwile siedziałyśmy w pociągu z Siedlec do Warszawy. Wróciłyśmy tego samego dnia na kolacje.

19.07.2015, 23:38

Spontan a jak mam tyle rzeczy na sumieniu zrobionych spontanicznie... Parę lat temu byłem ze znajomymi w naszych kochanych górach. Robiliśmy wyścigi, kto szybciej zbiegnie z góry na dół. Ja oczywiście w pewnym momencie zaliczyłem glebę i przeturlałem się parę metrów w dól. To cud, że sobie karku nie złamałem tylko nogę skręciłem. Nie polecam .
Tak człowiek miał jak był młody, ale na wspomnienia mi się buzia uśmiecha.

19.07.2015, 23:34

Najbardziej spontaniczna rzecz w moim życiu to była decyzja o wyjeździe na drugi koniec Polski, by poszukać pracy. W ciągu jednego weekendu załatwiliśmy z mężem noclegi, zapoznaliśmy się z dojazdem i sruuu nad morze Szczecin :) co prawda po półtora tygodniu wróciliśmy, zmęczeni, głodni i bez kasy, ale wspomnienia są niezapomniane :)

19.07.2015, 18:56

To było dość dawno, byłam jeszcze dzieckiem, ale pamiętam to jak dziś. Najbardziej szalone i spontaniczne pomysły wtedy przychodziły do głowy mi same i jak na zawołanie. Kiedyś pani z plastyki zadała nam do domu zadanie - wykonanie karmnika dla ptaków. Zapomniałam powiedzieć o tym rodzicom a czasu miałam już niewiele. Pod ich nieobecność wyjęłam ze skrzynki z narzędziami piłkę do cięcia i zabrałam się za szafkę na buty. Oczywiście szafkę zniszczyłam, nie potrafiłam sama sobie z tym zadaniem poradzić . Siedziałam i ryczałam cała przestraszona na powrót rodziców z pracy. Byłam pewna, że nieźle mi się dostanie. Jakie było moje zaskoczenie gdy moja kochana mama, po powrocie z pracy owszem skarciła mnie, ale nie za zniszczoną szafkę, lecz za to że zapomniałam o zadaniu i lania nie było. Do dzisiaj jestem jej za to wdzięczna, że nie złoiła mi skóry i pomogła zrobić ten karmnik z resztek desek.. Była to dla mnie prawdziwa lekcja miłości na jaką chyba tylko rodzica stać. Dzisiaj sama jestem mamą i często ponoszą mnie nerwy, staram się jednak być wyrozumiała dla własnych dzieci gdy coś zniszczą, nabroją. Często przypomina mi się ta scena i wiem że przecież sama byłam szalonym dzieckiem..

17.07.2015, 18:37

Najbardziej spontaniczna rzecz, którą zrobiłam w swoim życiu, to spotkanie się z osobą poznaną przez internet i to z drugiego końca kraju. Ta osoba to obecnie mój mąż :) Nauczyło mnie to, że warto ryzykować w swoim życiu, bo szczęście jest na wyciągnięcie ręki :)

17.07.2015, 10:22

Skoczyłam na bungee, poszłam z męzem aby dotrzymac mu towarzystwa bo to on tylko mial skakac, ale pod wplywem otoczenia i ja sie odważylam skoczyc. Była to najbardziej spontaniczna rzecz w moim calym życiu, A czego mnie to nauczylo? Że warto czasem próbować zwariowanych spontanicznych rzeczy, bo samopoczucie pozniej jest niezapomniane.

15.07.2015, 15:50

Zapukaj do drzwi plebanii i poproś o nocleg , zobaczysz co odpowie ci facet w czarnej sukience

13.07.2015, 13:17

Wzięłam małego kotka z ulicy, który popiskiwał samotnie. Wykarmiłam mleczkiem i teraz mam wiernego przyjaciela, który ciągle krząta się po mieszkaniu ;) Nie sposób czuć się samotnie!

13.07.2015, 12:48

Autostop do Hiszpanii i z powrotem, decyzja właściwie z dnia na dzień. Odkrycie? Na świecie żyje MNÓSTWO życzliwych ludzi, a opieka Boga jest widoczna najbardziej wtedy, gdy nie mamy praktycznie nic :)