(© Polskapresse)

Szybkie działanie to podstawa w przypadku niezaplanowanego farbowania włosów na kolor ciemniejszy, niż planowałaś wcześniej. Zobacz, co powinnaś zrobić w takiej sytuacji.

Postanowiłaś zmienić swój kolor włosów, ale farba okazała się zdecydowanie ciemniejsza niż sądziłaś? Sięgnij po szampon oczyszczający, który ma w składzie substancje wypłukujące kolor. Po użyciu takiego szamponu należy odżywić włosy maską lub odżywką. Możesz również wykonać telefon na infolinię podaną na opakowaniu farby, której użyłaś. Jeśli te sposoby nie zdadzą egzaminu, pozostaje wizyta u fryzjera i wykonanie zabiegu dekoloryzacji włosów. Warto wiedzieć, że po ściągnięciu koloru może być konieczne użycie tonera, aby wyrównać odcień na włosach.

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Wsparcie redakcyjne od:


Porady

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!