Kadr z filmu "Drogówka"

W sieci pojawiły się zwiastuny z nowego filmu Wojciecha ... (© mat. pras.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sieci pojawiły się spoty zapowiadające nowy film Wojciecha Smarzowskiego, który był kręcony w Warszawie.

Premiera nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego jest zaplanowana na 1 lutego 2013 roku. Autor takich głośnych obrazów jak "Dom Zły" czy "Wesele" teraz przedstawi historię siedmiu policjantów.

"Fabuła obejmuje wypadki rozgrywające się podczas jednego tygodnia. Grupa bohaterów to siedmiu kolegów, których łączą praca zawodowa i wspólne pasje. Film to wyrazisty portret Warszawy; utrzymany w charakterystycznym dla reżysera stylu. Opowiadać będzie również o pasji do szybkich samochodów. Równie ważny będzie wątek kryminalny - przypowieść o korupcji, która wedle słów samego reżysera rozpoczyna się na tylnym siedzeniu radiowozu, a kończy w... Brukseli" - czytamy w opisie filmu.

W sieci pojawiły się pierwsze zwiastuny filmu. To wypowiedzi policjantów, którzy są bohaterami "Drogówki".

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kino (gość)

Drogówka online bez limitu, pobieraj bez ograniczeń. Drogówka online bez limitu, pobieraj bez ograniczeń

Filmy Online i Seriale Online bez limitu oglądania i bez ograniczeń pobierania w jakości HD:

http://www.megavideo-bezlimitu.pl/MTA/Drogowka

Oglądaj filmy bez limitu i pobieraj bez ograniczeń z VideoWeed, NovaMov, Putlocker, VideoBB, VideoZer, OdSiebie, AnyFiles, SockShare, MaxVideo, MovieZer, Stagero, ModoVideo, MegaVideo:

http://www.megavideo-bezlimitu.pl/MTA/