Drugie urodziny Naszego Miasta obchodzimy właśnie dziś! Specjalnie dla Was, naszych Czytelników, w zeszłym tygodniu przygotowaliśmy wyjątkową przejażdżkę Tramwajem Warszawskim. A tam... działo się mnóstwo.

Drugie urodziny Naszego Miasta! ŚwiętujemyByły konkursy, malowanie buziek dzieciom a także pyszny poczęstunek oraz napoje. Przejażdżkę po Warszawie, wraz z charyzmatycznym przewodnikiem, mógł odbyć każdy. Wystarczyło wsiąść do nas na przystanku!

Co świętowaliśmy?
Drugie urodziny drukowanego wydania gazety "Nasze Miasto", którą znacie ze stołecznych ulic. Papierowe wydanie, tworzone przez nas z duszą, otrzymacie w każdy poniedziałek i czwartek - w najbardziej uczęszczanych miejscach miasta. Oczywiście bezpłatnie.Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (5)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    so-wwa

    Śledźcie na bieżąco nasz serwis oraz wydanie papierowe, które możecie otrzymać w poniedziałek i czwartek, w najbardziej uczęszczanych miejscach Warszawy... obiecujemy moc atrakcji ;)