Kamienica przy placu Zbawiciela zyskała drugie życie. Będzie tam przestrzeń biurowa albo mieszkania. Charakterystycznym elementem inwestycji jest mural w recepcji.

Kamienica na rogu Mokotowskiej i Marszałkowskiej zyskała nowe życie. Zakończyła się kompleksowa rewitalizacja budynku, który wkrótce stanie się przestrzenią do wynajęcia. W sumie na pięciu piętrach będzie tam 4,6 tys. mkw. powierzchni. Może tam powstać open space lub lokale mieszkalne. Na parterze 600 mkw. zarezerwowano pod działania usługowe. W podziemiach będzie też miejsce na 72 samochody.

Renaissance Building, bo tak nazwano kamienicę po remoncie, ma zachęcać przyszłych najemców przede wszystkim wyglądem. – To miejsce dla firm, które chcą być widoczne, ale od przeszklonych biurowców wolą miejską atmosferę jednego z najbardziej popularnych placów w Warszawie - mówi Magdalena Ruta z funduszu GLL Real Estate Partners, który jest inwestorem.

Ciekawym elementem inwestycji jest mural, który powstał w lobby Renaissance. - Chcieliśmy stworzyć przestrzeń odpowiadającą potrzebom różnych najemców, ale także przyjazną i przykuwającą uwagę od wejścia. Dlatego zdecydowaliśmy się na mural ozdabiający lobby, który grupa artystów tworzyła przez wiele tygodni. Mural ten oddaje charakter Renaissance Building – nowoczesność, dokładność i unikalną atmosferę – wyjaśnia Magdalena Ruta. Mural został wykonany przez firmę Tetris by Neo świat.Czytaj też: Mural Czarnego Protestu powstał na Pradze. Ma upamiętnić akcje kobiet z całej Polski [ZDJĘCIA]


Zobaczcie też: Powstało nowe miejsce w Mordorze. Można tam gotować, jeść, a wkrótce też przyjść na targ! [ZDJĘCIA]

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!