Dzień bez samochodu w Warszawie 2014

Dzień bez samochodu w Warszawie. Dziś za darmo jeździmy komunikacją miejską (© Joanna Zakrzewska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dziś dzień bez samochodu w Warszawie. Już po raz 13 mieszkańcy stolicy mogą przez jeden dzień bezpłatnie korzystać z komunikacji publicznej i parkingów P&R na terenie całego miasta.

Warszawiacy i mieszkańcy blisko 100 innych polskich miast mogą dziś zapomnieć o kasowaniu biletów w komunikacji miejskiej. Dziś dzień bez samochodu w Warszawie. Z okazji obchodów Europejskiego Dnia bez Samochodu z darmowych przejazdów korzystać można we wszystkich autobusach, tramwajach, metrze i pociągach SKM, WKD i KM, które kursują na podmiejskich trasach. Ponadto, przez cały dzień od godz. 4.30 do 2.30 kierowcy mogą bezpłatnie zostawić swoje auta na parkingach działających w systemie P+R, m.in. na Młocinach, przy. Al. Krakowskiej czy przy ul. Połczyńskiej.

Dzień bez samochodu w Kolejach Mazowieckich. Jedź pociągiem za darmo

– Transport publiczny to oddech dla miasta, poprawa płynności ruchu i oszczędność dla podróżujących. Liczymy na to, że dzięki takim kampaniom jeszcze większa liczba warszawiaków przekonają się, że warto regularnie korzystać z komunikacji miejskiej – wyjaśniają władze ZTM-u.

Dziś dzień bez samochodu w Warszawie. A Ty, zostawisz auto w garażu?

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!