Dzień Matki: wygraj kosmetyki KOBO dla mamy! (zakończony)

Ola GlegołaZaktualizowano 
Dzień Matki: wygraj kosmetyki KOBO dla mamy! Materiały prasowe
Dzień Matki już w niedzielę. Nie masz pomysłu na prezent dla mamy? W naszym konkursie możesz wygrać zestaw kosmetyków firmy Kobo Professional o wartości 100 zł od drogerii Natura. Mamy dla Was aż 10 nagród!

Co zrobić, by wygrać w konkursie na Dzień Matki? To proste!

1. Zarejestrować się w naszym serwisie podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. odpowiedzieć w komentarzu w oryginalny sposób na pytanie:

Mojej ukochanej mamie życzę...

UWAGA! Podane w profilu dane osobowe (imię i nazwisko) nie będą nigdzie publikowane i pozostaną do wiadomości redakcji, są jednak niezbędne do przeprowadzenia konkursu. Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz niepodających imienia i nazwiska w profilu nie będą rozpatrywane.

Dzień Matki już 26 maja

Zestawy kosmetyków otrzymają autorzy 10 najciekawszych, najbardziej oryginalnych (zdaniem redakcji) odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 maja do godz. 9.00. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową. Zestawy Kobo Professional ufundowała drogeria Natura. Zestawy mogą się różnić - kolorystycznie.

Zapoznaj się z regulaminem konkursów

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2013.06.02 23:07:41

właśnie, ciekawe czy już są jakieś wyniki....

fajnie by było żeby poinformowali o tym...

2013.05.31 23:47:41

kto wygrał gdzie sa wyniki ?

2013.05.26 23:23:13

Mojej ukochanej mamie życzę... jeszcze stu lat życia tak wspaniałego i radosnego jak do tej pory. Życzę jej blasku bijącego księżyca, który szepta jej do ucha: " Tyś Mamą najlepszą na świecie, Tys opoką i przyjaciółką. Twe dzieci z Ciebie zadowolone, Twoje uczynki przez nich chwalone są niczym piękno wschodzącego słońca".



Kochana , najdroższa i najwspanialsza Mamo na świecie . Dziś, w tym szczególnym dniu życzę Ci wszystkiego dobrego, wyniosłych chwil i pozostania na wieki sobą. Tyle czasu bałem się wyrazić moje emocje, dziś wiem, że zrobiłem błąd. Kocham Cię mamo ! Tak, dobrze słyszysz ! Mimo tych wielu zwaśnionych dni, wielu kłótni jesteś dla mnie najlepszą mamą na świecie ! Chcę byś nadal dawała mi rady, byś mnie wspierała i wszakże czuła się potrzebna. Ja o Tobie nigdy nie zapomnę, zawsze będę Ci wdzięczny.



Kochana mamo ! Życzę Ci serca pełnego miłości i tej szczerej chęci pomocy ! Dzień bez Ciebie to dzień nieszczęśliwy . Życzę Ci byś w życiu nie zapomniała co dla Ciebie jest ważne. Fantastycznego życia, braku kłopotów i spełnienia najskrytszych marzeń. Życzę Ci wielu dni zabawy z wnukami (w końcu tak za nimi przepadasz), przyjaciela któremu mogłabyś się wyżalić, kochającej rodziny i tych naszych niedzielnych obiadów w ogrodzie !!!!



Życzę Ci ciepłego serca, które tak kocha wszystko dookoła, i które rozczula się na każdą krzywdę ludzi ! Byś nadal była tak wrażliwa, być nie utraciła swojej niewinności i tego kochanego przeze mnie wyrazu zadowolenia.

2013.05.26 22:40:21

Oto tegoroczne życzenia dla mojej Mamy:



Najdroższa Mamo,

Jesteś Matką od ładnych kilkunastu lat.

Wiem - nie był to dla Ciebie łatwy czas.

Mimo tego, że często byłaś niedoceniana,

Nie widziałem w Twych oczach zrezygnowania,

Nie słyszałem z Twych ust słów zwątpienia,

Nie dostrzegłem na Twej twarzy cierpienia,

Nie wyczułem w Twoich dłoniach słabości,

Za to czułem potęgę Twej matczynej miłości.

Byłaś ze mną w każdej z trudnych chwil -

Dbałaś o mnie ze wszystkich swoich sił.

Teraz, choć nieubłaganie biegnie czas,

Ty nieprzerwanie, jak dawniej o mnie dbasz.

Dlatego całym moim sercem dziękuję Ci Mamo,

Wiedz, że jesteś najważniejszą dla mnie damą.

2013.05.26 20:56:45

Z okazji dzisiejszego Dnia Matki , życzę mojej mamie zdrowia i siły!!!



A wszystkim innym mamom - miłości, spokoju, wytrwałości, ciągłego rozwoju, sukcesów wychowawczych, cierpliwości, nieustannego szczęścia i poczucia humoru:))



Moja mama obchodzi swoje święto już 56 raz i za każdym razem jak składam jej życzenia czuję jak dzieciak to wspaniałe uczucie.

2013.05.26 20:45:40

Nie jest dobrze między nami, poróżniły nas ostre słowa, w gniewie wykrzyczane…

Lecz nic tego nie zmieni , że jesteś moją mamą i na zawsze nią pozostaniesz. To co do ciebie czuje, nigdy się nie zmieni, jesteś dla mnie jak oaza na bezkresnej pustyni, twoje ramiona od zawsze były mi schronieniem, spojrzenie dodawało odwagi, a słowa niosły ukojenie. Dobrze, że są takie dni jak ten, które okazję do przemyśleń dają, czasem człowiek w biegu zapomina przystanąć, potem już tylko łzy i wyrzuty sumienia pozostają… Dlatego ja teraz i tutaj chcę podziękować ci , za to, że mnie pokochałaś, za to że byłaś przy mnie zawsze i na dobą mamę wychowałaś. Dziękuję ci Mamo!

2013.05.26 20:14:36

W dniu Twojego Święta mamo...



Pragnę życzyć Ci zdrowia, gdyż jego nadmiar nigdy nie szkodzi,

Pragnę życzyć Ci szczęścia, bo dzięki niemu żyjesz intensywniej

Pragnę życzyć Ci fortuny, bo choć pieniądze szczęścia nie dają, chcę byś nie martwiła się jak przeżyć do pierwszego...

Pragnę życzyć Ci miłości, tej rodzinnej jak i zwykłej ludzkiej każdego dnia

Pragnę życzyć Ci przyjaźni, tej prawdziwej, byś nigdy nie czuła się samotna,

I na koniec Kochana Mamo pragnę Ci podziękować za najwspanialszy dar jakim mnie obdarzyłaś - Życie.

2013.05.26 17:34:11

Mojej kochanej mamie życzę z głębi serducha, by słońce jaśniejące złocistym blaskiem rozświetlało jej przyszłość i nigdy nie opuszczało jej nawet na ułamek sekundy, by z miłością i wszechogarniającą radością wędrowała z dumnie podniesionym czołem przez życie. Wręczając mamie bukiet słodko pachnących wspomnień i bombonierkę spełniających się marzeń sennych życzę jej, by dusza zawsze płonęła żarem błogiego szczęścia i śpiewała serenady euforii. Niech dobry wymiar czasu wstrzyma kadr, by chwile beztroski zagościły na stałe. Wszystkiego najlepszego :*

2013.05.25 22:19:19

Mojej ukochanej mamie życzę

najsłodsze słodycze,

by się jej nie rozpuściły nawet na plaży w Madrycie.

Uśmiechów wiele,

w zdrowiu, szczęściu, pomyślności

życzę Ci tysiąca lat radości w wiecznej młodości,

niezależnie od kosmetyków ilości.

Jednakże jak każda kobieta potrzebuje czułości,

życzę ci w takim razie kosmetyków dobrej jakości.

Byś nigdy się nie smuciła,

byś nigdy się nie złościła,

byś zawsze była szczęśliwa.

Byś zawsze była dumna z poczynań swoich dzieci,

Życzę Ci miliona całusów bezinteresownych,

niezależnie od okoliczności,

dla naszej kochanej mamy

Życzenia w jej dniu składamy.

2013.05.25 16:07:28

Mojej ukochanej Mamie, z okazji jej święta, chciałabym przede wszystkim podziękować. Ten dzień to doskonała okazja, by w prostym słowie „dziękuję” zmieścić ogromną wdzięczność za trud włożony w moje wychowanie. Moja Mama jest niezwykłą kobietą i zawdzięczam jej bardzo wiele, dlatego też chciałabym jej życzyć, by każdego dnia otrzymywała ode mnie i od mojego brata równie wiele:

-miłości,

-ciepła,

-troski,

-poświęconego czasu,

-czułości,

-wsparcia,

- oraz pomocy,

ile my dostaliśmy od Niej przez te wszystkie lata.

Dziękuję za wszystko, Mamo. Bądź szczęśliwa!

2013.05.25 15:52:27

Mojej ukochanej mamie życzę:

K reatywnych pomysłów przy projektowaniu ogrodu.

O ryginalnych decyzji życiowych, ale bez rozwodu. :)

B ardzo dużo energii życiowej i zdrowia lepszego.

O drobinę pozytywnych emocji dla kogoś Jej bliskiego :)

2013.05.23 21:05:34

Mojej ukochanej mamie życzę tego, żebym była dla niej zawsze tak dobrą córką, za jaką ona mnie uważa. :)

Żeby miała zawsze powód do uśmiechu.

Żeby pamiętała też o sobie.

Żeby zawsze miała tyle cierpliwości ile ma.

Żeby nie martwiła się i nie denerwowała, nawet gdy nieświadomie daję jej powody do zmartwień i kiedy na złość mamie odmrażam sobie uszy.

Żeby wiedziała, że gdyby nie ona to nigdy w życiu bym nie nauczyła się robić pierogów, przyszywać guzików i pisać "bohater" przez samo "h".

Żeby pamiętała, że zawsze jest dla mnie najlepszym i największym wsparciem.

Żeby wiedziała, że jest najlepszym na świecie fryzjerem, kiedy trzeba mi podciąć końcówki albo pofarbować odrosty. ;)

I że jest najlepszym kucharzem który wyczaruje ciasto ze wszystkiego.

I żeby pamiętała, że przepraszam jak pożyczam na wieczne nieoddanie bluzki z jej szafy. ;)

Więc, po prostu - żeby pamiętała, że jest wyjątkowa, wspaniała i bardzo mądra, ot co!

2013.05.23 19:58:13

Mojej ukochanej mamie życzę...

stu lat życia w uśmiechu

i radosnych oddechów

milion chwil bez złości

i wszelkiej pomyślności

2013.05.23 10:17:41

Więc napiszę tutaj krótko,

Chcę to wygrać dla mej Mamy,

i nikogo nie urazić,

wszak marzenia tu spełniamy!



Mama kocha kosmetyki,

lecz pieniędzy wciąż jej szkoda,

woli kupić coś dla dzieci,

obiad pyszny zawsze poda!



I nie myśli dziś o sobie,

tylko jak dać radość innym,

mąż, brat, córka czy bratowa,

one dostać to powinny!



Lecz ja mówię - hola, hola!

To Twój dzień specjalny w roku,

i luksusu rządam dzisiaj,

by dodały Ci uroku!

2013.05.23 09:00:01

Mojej kochanej mamie życzę przede wszystkim zdrowia, bo zdrowie jest najważniejsze. Gdy ono jest i o uśmiech łatwo, o sukcesy i o radość z każdej chwili życia.

2013.05.22 18:59:40

Mojej ukochanej mamie życzę dużo spokoju i samych sukcesów podczas nauki angielskiego. :) You can do it!

2013.05.22 15:28:45

Mojej ukochanej mamie życzę by dostała od swojej córki kosmetyki Kobo :)) I żeby aż tak bardzo się z nich ucieszyła, że nie będzie mogła wypuścić jej z objęć!

2013.05.22 15:25:55

Mojej ukochanej mamie życzę, żeby była zawsze sobą,

bohaterką najlepszej powieści na świecie:

radosną i pomysłową jak Ania Shirley,

piękną niczym Helena Trojańska,

dumną jak Oleńka Billewiczówna,

upartą jak Scarlett O'Hara,

waleczną niczym Baśka Wołodyjowska,

z wyobraźnią Ally McBeal,

i urokiem Bridget Jones ;D

Kocham moją mamę za to, że jest i życzę jej, żeby powieść z jej udziałem nie miała końca!

2013.05.22 10:36:15

Mojej mamie życzę…

Coś dla ciała i dla ducha,

uśmiechu od ucha do ucha.

Lata przez rok cały,

By marzenia się spełniały.

Żebyś była doceniana,

Piękna od samego rana.

Atrakcyjna i radosna,

A dla taty bezlitosna ;P

By dzieciaki były grzeczne,

A lata chciały biec wstecznie.

Dla osłody

W życiu wygody.

Drinka z palemką

I tortu z wisienką.

Podróży w ciepłe kraje

Nawet na Hawaje.

W sklepach ciągłych wyprzedaży

I w spa pobudzających masaży.



Wszystkiego najlepszego!

2013.05.22 10:35:11

Mamo! Co ja tam wiem o Twoich najskrytszych marzeniach? Mogę się tylko domyślać, że chciałabyś zagarnąć wszystkie góry świata, zasadzić je w ogródku przed domem i wędrować po szlakach każdego dnia. Czy mogę Ci tego życzyć? Nie chciałabym abyś zarzuciła mi niesłowność, choć przecież starałabym się spełnić to marzenie najbardziej jak mogę. Życzę Ci zatem otaczającej Cię miłości, która przenosić będzie góry, słońca zaglądającego przez kuchenne okna przy porannej kawie. Zapachu lata, który nie znudzi się nigdy, ciepłych ubrań, gdy już przyjdzie jesień i snów lekkich jak wiatr. Może mogłabym jeszcze dać Ci całusa? Mogę? Wszystkiego najlepszego MAMO:))))))))

2013.05.22 10:00:57

Mojej Kochanej Mamie życzę, żeby pozostała sobą,a promienny uśmiech i optymizm nigdy jej nie opuszczał, a cała reszta przyjdzie sama.

2013.05.22 09:55:10

Mojej mamie życzę...

By jak to głosiła piosenka z dzieciństwa w dalszym ciągu była „dobrą wróżką.” *

By każdego dnia na nowo odkrywała swoje piękno- nie tylko to zewnętrzne ale przede wszystkim to wewnętrzne. By pamiętała, że mama to najważniejsza osoba w życiu dziecka- bo wiele jej zawdzięczam. A także by każdego dnia promieniała coraz bardziej- bo wtedy jest najpiękniejsza- gdy zaraża wszystkich uśmiechem i dobrym słowem.

I po raz ostatni by mogła otrzymać zestaw KOBO PROFESSIONAL :)

* "mama jest jak dobra wróżka

dobra wróżka z kopciuszka"

2013.05.22 09:48:02

Cudnych wnukow-wiem,ze marzy,

Slonca i hawajskiej plazy

Duzo sily,zmarszczek malo

by na plazy prezyc cialo.

Optymizmu, cierpliowosci

tysiac latek i radosci.

Garderoby pelnej butow

a na starosc pary drutow.



a tak serio ? Skrocenia wieku emerytalnego! Bo mi sie mama zajedzie za marne grosze !! :)

2013.05.22 09:32:55

Mojej ukochanej Mamie życzę jak najwięcej szczęścia i radości w życiu, wytrwałości, cierpliwości do ludzi, żadnych zmartwień a w tym wieku jak najwięcej zdrówka i powodów do uśmiechu :) Wszystkiego najlepszego! :)

2013.05.22 09:31:51

Mojej mamie życzę aby ze spokojem i satysfakcją mogła patrzeć jak jej córka staje się matką, a ona sama babcią. :) Życzę jej aby była dumna z tej dla której matką była, i aby czerpała dużo radości z kontaktu z wnuczką :)