Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov będą w sobotę gwiazdami imprezy Dzień z federacją KSW na błoniach Stadionu Narodowego.

Przed zbliżającą się galą KSW 28 na błoniach Stadionu Narodowego odbędzie się wydarzenie dla wszystkich fanów Konfrontacji - dzień z federacją KSW.

Główną atrakcją w ramach tego wydarzenia będzie oficjalny trening medialny. Akcja odbędzie się w ramach wydarzenia pod hasłem "Letni Narodowy".

Podczas dnia z federacją KSW na żywo będzie można się spotkać z Mamedem Khalidovem i Mariuszem Pudzianowskim, którzy będą gwiazdami imprezy. Będzie okazja na zrobienie sobie zdjęcia z zawodnikami i zdobycie autografu.

Czytaj także: Kamila Porczyk w KSW. Miss Universe Fitness będzie walczyć w Warszawie!

Najwięksi, ale i najmłodsi fani KSW będą mogli wziąć udział w licznych konkursach i zabawach nagrodami w Strefie Fana KSW oraz po raz pierwszy wejść do środka oryginalnej klatki, w której swoje walki toczą zawodnicy Federacji.

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Ola

  Tak, jak we wstępie do tekstu :)

  Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov będą w sobotę gwiazdami imprezy Dzień z federacją KSW na błoniach Stadionu Narodowego.