Ed Sheeran, koncert w Warszawie 2018. Znamy datę, miejsce i ceny biletów! 11 sierpnia 2018 roku gwiazda światowej muzyki Ed Sheeran zagra w Warszawie na stadionie PGE Narodowym. Brytyjczyk jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych koncertowo artystów na świecie.

Ed Sheeran, koncert w Warszawie 2018. Znamy datę, miejsce i ceny biletów!Ogłoszenie trasy koncertowej następuje krótko po jego niezapomnianym występie na festiwalu Glastonbury. W niedzielę pod Pyramid Stage Ed zgromadził największy w historii festiwalu tłum. Podczas zapowiedzianej trasy, 26-letni artysta wróci na Stadion Wembley, gdzie w 2015 roku jako pierwszy wykonawca w historii zagrał tutaj trzy wyprzedane koncerty z rzędu.

Po wydanych w 2011 roku albumie "+" i w 2014 roku albumie "x" Ed umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą "÷". Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku, a pochodzące z niego utwory jeszcze przed premierą wydawnictwa zaczęły bić rekordy popularności. Single "Shape Of You" i "Castle On The Hill" tuż po premierze stały się najczęściej odtwarzanymi utworami w serwisie Spotify, przy czym pierwszy z wymienionych pobił rekord najchętniej słuchanej piosenki w historii serwisu. W dniu premiery płyta "÷" odniosła równie wielki sukces bijąc rekord odtworzeń.

Zobacz też: Sklep Eda Sheerana w Warszawie oficjalnie otwarty! Tłumy czekały na wejście [ZDJĘCIA, WIDEO]

W Polsce krążek uzyskał status podwójnie platynowej płyty, natomiast piosenki "Shape Of You" i "Castle On The Hill" zdobyły w naszym kraju wyróżnienia odpowiednio diamentowego singla i podwójnej platyny. Obecnie album promuje utwór "Galaway Girl". Na całym świecie płyta "÷" sprzedała się w nakładzie przekraczającym 26 milionów egzemplarzy.

Bilety na koncert Eda Sheerana na PGE Narodowym w Warszawie trafią do sprzedaży 8 lipca o godzinie 11. Będą dostępne w serwisie eventim.pl.

Eda Sheerana ostatnio gościliśmy w Polsce w 2015 roku. Wokalista wystąpił wówczas na warszawskim Torwarze. Bilety na to wydarzenie wyprzedały się w zaledwie tydzień.

Bilety na to wydarzenie wyprzedały się w zaledwie tydzień.

Ceny biletów:
Płyta: 269 PLN
Trybuna Premium: 379 PLN
Trybuna Dolna: 269 PLN
Trybuna Górna: 229 PLN
Trybuna Górna: 209 PLN
Sektor K: 400 PLN


Zobaczcie też: Tadeusz Gauer. Z nim ćwiczą m.in. Szpak i Kwiatkowski. Kim jest człowiek, który dba o formę gwiazd?

Rozrywka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

M (gość)

Jest błąd w nazwie piosenki. Nie "Galaway Girl" tylko "Galway Girl" i pod koniec tekstu dwa razy powtarza się "Bilety na to wydarzenie wyprzedały się w zaledwie tydzień."