ENEMEF, Warszawa, bilety. Zgodnie z niepisaną tradycją, jak co roku pod koniec października odbędzie się ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli coroczne święto miłośników najmocniejszych wrażeń. Ten maraton to przegląd filmów grozy, które weszły na ekrany polskich kin w ostatnim roku. Dzięki przebojowemu repertuarowi w tym roku będzie tak strasznie jak nigdy! Co zrobić aby zdobyć bilety na 31 października?

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

KONKURS ROZWIĄZANYDzięki przebojowemu repertuarowi w tym roku będzie tak strasznie jak nigdy. W repertuarze znalazły się: "Rogi" (premierowo), "Babadook", "Egzorcysta" i "13 grzechów". Więcej informacji o Enemefach znajdziecie tutaj - www.enemef.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

ENEMEF, Warszawa, bilety. Wygraj podwójne zaproszenie na niezapomnianą noc strachów! [KONKURS]


Jak zdobyć podwójne zaproszenie na Nocny Maraton Filmowy 31.10 w Multikinie Wola, Ursynów lub Targówek?1. zarejestrować się w naszym serwisie, podając swoje imię i nazwisko (tylko do wiadomości redakcji)
2. Polubić na Facebooku warszawa.naszemiasto.pl
3. Polubić na Facebooku nasz specjalny serwis z konkursami - Konkursy Warszawa

4. odpowiedzieć w komentarzu na pytanie:

Jaki jest według Ciebie najstraszniejszy film i dlaczego? (w komentarzu podaj nazwę kina, które Cię interesuje)Nagrody otrzymają autorzy najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 października (czwartek) do godz. 12:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani e-mailem, a podwójne zaproszenie będzie do odebrania w kasie kina.

Zgłoszenia osób niezalogowanych oraz nie mających wypełnionego w całości profilu nie będą rozpatrywane.
Zapoznaj się z regulaminem konkursów w serwisie warszawa.naszemiasto.pl Kliknij tutaj!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

  Komentarze (12)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  so-wwa

  Dziękujemy za udział w konkursie! Zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach, które znajdziecie tutaj: http://warszawa.naszemiasto.pl/rozrywka/konkursy/

  muszka_owocówka

  Jak dla mnie REC, oglądałam go późno w nocy, sama, a kołdra musiała zakrywać wszystko oprócz oczu i powiem szczerze, że po filmie nie zdecydowałam się wyjść z łóżka i sprawdzić czy aby na pewno drzwi do mieszkania są zamknięte...
  Targówek

  Bananan

  Jacob's Ladder - był to do tej pory jedyny film jaki przerwałem oglądać z powodu przerażenia jakie mnie ogarnęło... Mam nadzieję, że kiedyś w końcu uda mi się go obejrzeć w całości.
  Multikino Wola

  magang

  Nie będę może podawała tytułów, ale dla mnie najstraszniejsze są filmy, mówiąc o horrorach, nie takie krwawe, ale takie tajemnicze, w których można nieźle najeść się strachu...

  metempsycho

  Kiedy słyszę słowo "horror" w mojej głowie zaczynają na czerwono świecić się dwa słowa "The Ring". Wiem, że film jest stary. Wiem ze jest średni. Oklepany, dla niektórych śmieszny i mało wartościowy - nie będę sprzeczać się z tymi opiniami, nie o to chodzi. Dość, że jest to film, który obejrzałam mając lat 13 i który skutecznie, bo na całe 8 lat (poważnie. Z ręką na sercu) odebrał mi chęć do oglądania horrorów. I chociaż przełamałam się w końcu i lubię czasem usiąść i obejrzeć film grozy, to żaden z tych, które widziałam po "Kręgu" nie przestraszył mnie tak mocno i skutecznie.

  (Targówek)

  spaj

  "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja" - obejrzałem to raz w życiu i było to jedno z najstraszniejszych przeżyć jakich doświadczyłem. Za nic w świecie nie obejrzałbym tego ponownie. To był naprawdę straszny film.
  [Ursynów]

  ewa.ludk@...

  Najlepszym filmem jaki widziałam jest Babadook! MA ciekawie zarysowaną fabułę i cały czas trzyma w napięciu. Jeden z niewielu horrorów który pozwolił poczuć się jak w filmie. Bardzo chciałabym Go zobaczyć na wielkim ekranie!
  Interesuje mnie Multikino Złote Tarasy

  go87

  Najstraszniejszy film (najbardziej beznadziejny) to Wojna polsko-ruska. Niestety nie zrozumiałam fabuły i ledwo wytrzymałam w kinie do końca.

  Targówek

  konstar

  Najmocniejszy horror to pierwsza część Obcego. Odzwierciedla lęk człowieka przed nieznanym, w tym przypadku eksploracją kosmosu. Sama postać Aliena jest tak paskudna i przebiegła, że wywoływać może obrzydzenie i strach jednocześnie. Do tego jeden z najlepszych sloganów reklamowych: "W kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku". Nic tylko schować się pod prześcieradło i czekać na koniec filmu :)
  Kino: Multikino Targówek

  emka

  Film, który do tej pory wzbudził we mnie największe emocje z granicy strachu przerażenia i ciekawości to Szósty Zmysł. Nie spotkałam do tej pory filmu tak niespodziewanego, przenikliwego i budującego napięcie do ostatniej minuty. Sceny w filmie, bez krwawe, bez przemocy wzbudzają w odbiorcy uczucie strachu, trzymają w napięciu przez cały film i pozwalają na zastanowienie się nad życiem głównego bohatera - nękanego chłopca. Scena finałowa, w której okazuje się, że psycholog dziecięcy również nie żyje, wreszcie pozwala widzowi odpocząć i zrozumieć czemu niektóre sytuacje miały miejsce. Naprawdę świetny film, bez niepotrzebnej przemocy.

  Kino, które mnie interesuje to Multikino Ursynów

  AnitaMarta

  Uwielbiam 13 grzechów, dlatego też bardzo chciałabym pójść na ten ENEMEF! Jest to pierwszy horror jako widziałam, miałam wtedy 13 lat, a film wprawił mnie w osłupienie. Nie tylko potrafi przerazić, ale także daje do myślenia!
  Multikino Ursynów

  ewelinza

  Trzymający w napięciu,nie spodziewane akcje i do tego niesamowita muzyka to wszystko posiada jeden z najstraszniejszych moim zdaniem horrorów wszech czasów - Egzorcysta! Dawno go nie widziałam i chętnie obejrzę jeszcze raz w kinie na Targówku :)