EURO 2016: Polska - Portugalia - KOMENTARZE gwiazd. Oni tak ocenili mecz [GALERIA]

redZaktualizowano 
EURO 2016: Polska - Portugalia - KOMENTARZE gwiazd - każdy z nas kibicował biało-czerwonym w trakcie meczu z Portugalią, także osoby z pierwszych stron gazet. Zobacz, jak czwartkowe starcie ocenili znani. Kliknij w zdjęcie, by przejść do galerii!

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.07.01 10:27:56

ten twój wpis jest bez sensu. o co ci chodzi. sara ma rację. a ja dodam: sukces czasami składa się z wielu porażek. chociaż tutaj ciężko mówić o porażce. raczej o niefortunnym farcie przeciwnika.

2016.07.01 10:19:06

No tak ty osiagnales w zyciu wiecej . Jezeli ich nazywasz w ten sposob to miej odwage po tym co osiagnąles ty nazwac siebie hahahahaha

2016.07.01 09:24:04

Chłopaki nie płaczą. było dobrze. Już teraz może być tylko lepiej. Wystarczyło że "nienormalność" nas opuściła i zaczęliśmy wreszcie wygrywać. Będzie dobrze. Nie od razu Kraków zbudowano.

2016.07.01 09:18:40

niemyty fachowiec od "gotowanych jajek w złotku", fachowcem od wszystkiego? no patrzcie jaki światowy?

2016.07.01 07:29:56

Weź koło i je*nij się w czoło pajacyku :)

2016.07.01 07:28:41

Potwierdzam :) CIOOOOOOTAAAA!!!! Pozdrawiam.

2016.07.01 00:37:22

Wygraliśmy tak czy tak.. rzuty karne to loteria i tyle. Widać to było po naszych pierwszych minutach gry. A Portugalia miała tylko farta jak zwykle. Ciota Ronaldo xd

2016.07.01 00:17:40

Brawo Polska, tylko dlaczego te "gwiazdy" w tytule to wyłącznie zakłamany TVN? (Durrrrczok, Węglaaaaarczyk, Kuuuuźniar, Rozenki, Brydzia Grysiak i Lissssssssssssssssssss)

2016.07.01 00:16:45

Jest dobrze Panowie :) gramy dalej . . . .to prawda suuuper gra i emocje . . .!

2016.07.01 00:13:40

Dziękujemy za piękną grę i emocje!

2016.07.01 00:12:27

Pokazali klasę w tym mecz, mieli dużo akcji na najwyższym światowym poziomie. Raz wygraliśmy karne teraz przegraliśmy. Takie życie