Euro 2016. Szwedom nie podobają się polskie cheerleaderki [ZDJĘCIA, WIDEO]

- Zdążyłem już do tego przywyknąć, grając w Bundeslidze, ale dajcie spokój... Który mamy teraz rok!? Jest tyle innych, wspaniałych rzeczy, które można robić w przerwach meczu - powiedział Tobias Karlsson, kapitan reprezentacji Szwecji podczas Euro 2016 w piłce ręcznej.

Według Szwedów, pokazy cheerleaderek w przerwach między meczami Euro 2016 to uprzedmiotowienie kobiet i dowód na brak równouprawnienia. Tobiasa Karlssona podobno zirytował fakt, że EHF (European Handball Federation) nie pozwolił mu grać z tęczową opaską kapitana, natomiast organizacji nie przeszkadzają występy skąpo ubranych kobiet na boisku.

A Wy co sądzicie o opinii Szwedów?

źródło: Press Focus/X-News

**Zobacz też:

Euro 2016 w piłce ręcznej. Zdjęcia kibiców

**

Wideo

AIP/Press Focus

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

02.06.2016, 01:41

wolą chłopców od cheerleaderek i to z fujarkami na wierzchu

04.02.2016, 11:22

szwedzi to parówy, ich kobiety wolą islamskich samców, stąd w szwecji taka rozpierducha

22.01.2016, 20:31

co tu ukrywac jedna osoba w polsce po szkole zawodowej ma wiecej sprytu jak 2 glowy szweckie oni lubia w kakalowe oko

22.01.2016, 13:17

Szwedzi mają rację. Szwedki som ładniesiejsze.

22.01.2016, 08:38

Zapewne podobali by mu się mali chłopcy lub dziewczynki w burkach.

21.01.2016, 21:30

dziewczyny super , ale szczerze ,to amerykański kicz

21.01.2016, 12:21

Żal mi tego Szweda...

20.01.2016, 22:34

No jak się pan pedał zbulwersował. Nie frasuj się,geju. Wrócisz do Kalifatu Sztokholmskiego,tam wszystkie baby w burkach,odzyskasz równowagę.

20.01.2016, 21:03

Bezjajeczny bezmózg...

20.01.2016, 20:29

Niech wystąpił dla Szwedów Conchita Wurst, będą zachwyceni.

20.01.2016, 15:39

I to takiemu któremu w ogóle nie podobają się kobiety.

20.01.2016, 15:38

Ojojojo, biedaczek się obraził ze opaseczki nie mógł założyć. Tak mi przykro.

20.01.2016, 15:31

miej honor ze jestes pedarasta

20.01.2016, 14:12

moze ty tez jestes ciepla
parowa ochyda

20.01.2016, 12:16

jak jest gejem to mu sie nipodobaja, w rownouprawnieniu powinni mu tanczyc chłopcy

20.01.2016, 08:07

Aha. A po każdym meczu dostajecie kilogram cukru za doping?

20.01.2016, 07:57

Nie Szwedom, tylko jednemu Szwedowi się nie podobają polskie cheerleaderki.

20.01.2016, 01:36

ja nie lubię parówek wolę brzoskwinki

20.01.2016, 01:34

Szwedzi mają rację. Sport to nie konkurs tańca czy pokazów mody.Regularnie chodzę na mecze koszykarzy "Polskiego Cukru Toruń" w "Arenie Toruń" nikt po występie cheerleaderek nie oklaskuje. Każdy kibic dopinguje swoich "pupili" i zastanawia się czy ich drużyna wygra kolejny mecz.

19.01.2016, 23:49

Pana/panią sponsoruje dzisiaj słowo "event". Za tyle powtórzeń w tak krótkim tekście w liceum byłaby jedynka jak nic..

19.01.2016, 23:46

w szwecji cherleaderki wystepuja w burkach

19.01.2016, 23:45

Szczucie cycem zawsze w modzie, bo przyciąga przegrywów życiowych na takie eventy.
Od czasów igrzysk nic się nie zmieniło, oprócz formy takich eventów - co robili władcy żeby utrzymać pokój w państwie i podtrzymywać ludzi w letargu? Organizowali właśnie tego typu eventy. W koloseum ktoś kogoś zabił, czasem wystawiono do walki jakąś kobietę. Teraz każe się cheerleaderkom tańczyć i szczuć cycem PRZEGRYWÓW z widowni i przed telewizorami.

19.01.2016, 23:29

Za chwile to szwedzi sami zaczną tańczyć jak im islamiści zagrają

19.01.2016, 22:00

Jest wiele dużo lepszych rzeczy, które można nosić na ramieniu zamiast tęczowej opaski. Szach mat.

19.01.2016, 21:14

Jutro dla nich specjalnie wyjdą zarośnięci faceci w kąpielówkach