Już 4 października 2014 w namiocie przed Pałacem Kultury i Nauki od strony ulicy Świętokrzyskiej w ramach kolejnej edycji Grand Festival Róbrege obok legend muzyki reggae takich jak Macka B & Roots Ragga Band czy Jafia Namuel wystąpią młodsi artyści: KaCeZet & Fundamenty, Damian Syjonfam & D'roots Brothers, Warsaw Afrobeat Orchestra.

Tegoroczny program Festiwalu przedstawia artystów, którzy w XXI wieku kontynuują na swój oryginalny sposób idee przyświecające imprezie u jego początków. W namiocie przy PKiN wybrzmią różne odcienie reggae - od roots, poprzez klasyczny stary jamajski dancehall do unii z innymi nurtami miejskiej muzyki z Polski, Jamajki czy Afryki.Początek koncertów od godz. 16:30. Namiot przed Pałacem Kultury i Nauki od strony ul. Świętokrzyskiej.Bilety w cenie 40 zł (w dniu koncertu 50 zł) dostępne są w sieci Ebilet.pl.


Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!