We wtorek, 8 września, Urząd Dzielnicy Wola i Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej zapraszają na festyn sportowy "Jordanki".

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Początek o godz. 14 w V Ogrodzie Jordanowskim(ul. Ludwiki 2/4). Szykuje się świetna zabawa dla dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów szkół podstawowych (klasy I- III), ale także i dla rodziców.

W konkursach sportowych powinny uczestniczyć pary, najlepiej dziecko z rodzicem. Jeśli natomiast maluch pojawi się na festynie bez rodziców, może stworzyć parę z innym dzieckiem. Najmłodsi będą mieli okazję wykazać się w wielu różnych konkurencjach. W programie przewidziano m.in. kręgle, ping-pong, czy ringo. Nie zabraknie też konkursu "traf do worka", rzutu beretem do celu, czy wyścigu w workach i "niewidomego" toru przeszkód. Przewidziano też nagrody. Dostaną je wszyscy, którzy wezmą udział w festynie. Dodatkowe upominki przewidziano dla najlepszych małych sportowców.

Za udział w poszczególnych konkurencjach uczestnicy otrzymują określoną liczbę żetonów, np. w postaci słodkości. Po zakończeniu całej imprezy przy stoliku organizacyjnym odbędzie się liczenie żetonów. Trzy najlepsze drużyny otrzymają nagrody-niespodzianki - bilety do kina czy paczkę wypełnioną słodyczami. Wtorek zapowiada się nie tylko sportowo, ale też i wesoło. To też znakomita okazja do spędzenia czasu z własną pociechą i zaszczepienia jej miłości do sportu. Kto wie, może w trakcie takiej zabawy dziecko odkryje w sobie prawdziwy talent? A nawet jeśli maluchowi nie pójdzie najlepiej, z pewnością pocieszą go słodkie przysmaki.

Więcej informacji na www.wola.waw.pl

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!