Finalistki Miss Podlasia w sesji z samolotami. Pomysłowo i pięknie! [GALERIA]

redZaktualizowano 
Finalistki konkursu Miss Podlasia wzięły udział w pomysłowej sesji, w której motywem przewodnim były samoloty. Podlaskie piękności prezentowały swoje wdzięki na terenach lotniska oraz położonej niedaleko polany. Sesja wyszła bardzo okazale. Wojciech Wojtkielewicz/Kurier Poranny
Finalistki konkursu Miss Podlasia wzięły udział w pomysłowej sesji, w której motywem przewodnim były samoloty. Podlaskie piękności prezentowały swoje wdzięki na terenach lotniska oraz położonej niedaleko polany. Sesja wyszła bardzo okazale. Zobaczcie sami!

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2016.05.12 12:38:18

i po co tyle jadu :) dziewczyny piekne, powodzenia Wam !

2016.05.11 15:44:35

przykro patrzec jak bardzo nieprofesjonalne sa te zdjecia . Nie obwiniajmy dziewczat kazda ma swoj urok ,

2016.05.11 10:35:33

Co znaczy przełamana? pytam poważnie:)

2016.05.11 10:32:16

Po pierwsze: czy trzeba było wrzucać wszystkie zdjęcia, zamiast wybrać najciekawsze?

Po drugie brak pomysłu, dziewczyny wszędzie wyglądają tak samo, ta sama marna poza.

Po trzecie to nie fotograf on po prostu zrobił kilka zdjęć poniżej przeciętnej.

I po czwarte można tak ustawić modelkę żeby zniwelować wady a okazać same zalety czego on ewidentnie nie potrafi.

A co do dziewczyn to bardzo ładne, takie naturalne.

2016.05.09 23:43:13

Piękne dziewczyny na lotnisku ? .... to tylko z piosenką "Przeleć mnie ".... https://youtu.be/A6z7Q0A436o

2016.05.07 20:49:36

Panie prezentują urodę raczej radiową...

2016.05.06 12:25:08

Mozna zauwazyc ze Fotograf nie ma rozeznania w robieniu Zdjec w plenerze, a szkoda .

Dziewczyny mozna bylo choreografia ustawic w pozycje ktora spelnilaby efekty ktore zainteresowalyby byc moze osoby zajmujace sie Modelami. DZIEWCZYNY swoim zadowoleniem , widac to po twarzach wcale niezle sie reprezentuja lecz ustawieniem do zdjec i brakiem retuszu wyszly nie najlepiej.

W przyszlosci Fotograf powinieni niezwlocznie na to zwracac uwage.

2016.05.04 22:17:13

ta trzecia z lewej wciąga tłusty brzuch i myśli że nie widać.

2016.05.04 10:16:21

Dziewczyny piękne aż miło się patrzy, niestety "sesja zdjęciowa" to chyba jakiś żart, zrobiona w 1h na szybcika bo czasu nie ma. Foto robił chyba pracownik gazety jak widzę, prawdziwych fotografów zwolniono w gazetach nawet krajowych już dawno temu. To samo za granicą. Liczy się tylko tanio i szybko.