"Fotografia dzikiej przyrody" to wystawa prezentowana w Muzeum Ziemi. Wśród zdjęć, które można oglądać od 3 października znajdują się prace laureatów konkursu Wildlife Photographer of the Year 2013, organizowanego przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie oraz BBC Worldwide.

Fotografia dzikiej przyrody w Muzeum

Po raz kolejny w historii wystawy znajdują się na niej zdjęcia wykonane przez polskich fotografów: Oko ropuchy (Łukasz Bożycki) oraz Ostatni blask światła (Mateusz Piesiak). Na tegoroczną edycję składają się zdjęcia nagrodzone i wyróżnione w 16 kategoriach tematycznych oraz 2 nagrody specjalne. Zwycięskie prace wyselekcjonowano spośród prawie 43 tys. fotogramów, wykonanych przez ponad 4 tys. autorów z 96 krajów.

To wydarzenie, które jest interesujące dla całych rodzin. Zdjęcia prezentowane w warszawskim muzeum przy w Al. Na Skarpie 27, zapierają dech w piersiach. Te fotografie udowadniają, jak cudowne jest piękno przyrody.

Wystawa będzie otwarta w poniedziałki, wtorki, środy i piątki, od 9.00 do 16.00. W czwartki można ją będzie oglądać od 9-18, a w weekendy od 10-16. Ceny biletów plasują się w przedziale 8-20zł. Normalny – 8 zł, ulgowy – 4 zł, rodzinny – 15 zł, grupowy (wycieczki szkolne) – 20 zł. Co istotnej - w poniedziałek wstęp na wystawę jest bezpłatny!


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!