Frog, Warszawa

Frog, Warszawa (© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Robert N. znany jako pirat drogowy o pseudonimie "Frog", który słynnym białym BMW "krecił bączki na ulicy" i prowokował policjantów, otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów. Uprawomocnił się wyrok w jednej ze spraw.

Mężczyzna otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów na trzy lata oraz musi zapłacić 5 000 grzywny. Jeden z wyrok uprawomocnił się 17 stycznia 2015 roku. Ta decyzja obejmuje skazanie za dwadzieścia cztery wykroczenia.

Wspomnijmy szaloną jazdę Froga:Pod filmem administrator kanału umieścił wpis: "Boguś sprawdza "naszą kochaną" Policję + nieudany pościg".
Film został umieszczony w kanale YouTube. Widzimy na nim bmw, które wiruje po ulicy na oczach policjantów, następnie ucieka przed pościgiem.

Przypomnijmy, że w czerwcu 2014 w Internecie pojawił się film, na którym widać jak Robert N., jadąc ulicami Warszawy, wjeżdża na skrzyżowanie na czerwonym świetle, prowadzi auto z dużą prędkością slalomem między innymi pojazdami, a także ściga się z motocyklistami. Wcześniej, w lutym, na trasie między Jędrzejowem a Kielcami Robert N., jadąc z dużą prędkością, miał zmuszać innych kierowców do gwałtownego zjeżdżania i zmian toru jazdy oraz nie reagował na sygnały policji, która chciała go zatrzymać.

Robert N. został zatrzymany w czerwcu 2014 w mieszkaniu koło Mielna, gdzie ukrywał się przed policją. Rzecznik komendanta głównego policji insp. Mariusz Sokołowski informował wtedy, że podstawą zatrzymania było podejrzenie o kilka przestępstw o charakterze kryminalnym, w tym oszustwa i przestępstwa gospodarcze.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!