Przy błyskawicznym rozwoju nowoczesnych technologii łatwo przegapić ciekawe rozwiązania. Początek roku to jednak okazja do pewnych posumowań i wyłapania interesujących nowości. Wszyscy, którzy odkryli ciekawe urządzenia i usługi w 2014 r., mogą do 30 stycznia na stonie ankieta.mobilitytrends.pl głosować w 18 kategoriach. Wyniki ankiety zostaną ogłoszone na gali Mobility.

Gala Mobility Trends, bo o niej mowa, to prestiżowe spotkanie przedstawicieli branż IT oraz Telecom. 19 lutego odbędzie się podsumowanie roku 2014, podczas którego po raz kolejny najlepszym zostanie przyznany „Złoty Bell”. W 18 kategoriach o nagrody będą walczyć m.in. producenci, operatorzy, resellerzy urządzeń mobilnych, pracownicy agencji marketingowych i PR, gwiazdy ze świata show- biznesu, ludzie polityki i biznesu oraz media.

Nie byłoby całego wydarzenia, gdyby nie głosy internautów zbierane na specjalnie uruchomionej stronie. To od fanów najnowszych technologii zależy, kto nie zostanie zbyt szybko zapomniany w świecie gwałtownego rozwoju .

Smartfon, Notebook, Tablet, Gadżet, Akcesorium, Najciekawszy Design, Mobilna Aplikacja, Mobilny Bank, Technologiczne Auto Mobility, Gadżet Sportowy, Produkt Specjalny, Mobility Kids, Nowość Roku- Produkt, Nowość Roku- Usługa, Internet Mobilny, Oferta MIX, Oferta dla Biznesu i Oferta dla Klientów Indywidualnych. Oczywiście wszystko w kontekście 2014 r.

Czytaj też: ITAKA rozpoczęła medialną kampanię pt. "Po niektórych znika ślad" [wideo]

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!