RSS   |   
Zarejestruj się   |    Zaloguj się   |    Zaloguj przez facebook
Warszawa » Wakacje na Podhalu: Bollywood kręci film na górskim deptaku [FILM][GALERIA]

Wakacje na Podhalu: Bollywood kręci film na górskim deptaku [FILM][GALERIA]

2011-07-27, Aktualizacja: 2011-07-28 08:11

Polska Gazeta Krakowska Tomasz Mateusiak

Okazuje się, że fatalna pogoda pod Tatrami pokrzyżowała plany nie tylko wczasowiczom. Od wtorku pod Giewontem przebywa bowiem ekipa filmowa z największej na świecie fabryki snów - Bollywood. Hinduscy aktorzy - jeśli nic się nie zmieni - pobytu na Podhalu nie będą jednak wspominać najlepiej. Przez ciągłe opady deszczu kręcenie dobrych ujęć przychodzi im ze sporym trudem.
- Jesteśmy tutaj już od wtorku, a w sumie planowaliśmy pozostać w Zakopanem przez 10 dni - mówi Maciej Wojak, koordynator produkcji filmu. - Jeśli jednak pogoda się nie poprawi to możliwe że będziemy musieli przedłużyć nasz pobyt.

Rzeczywiście aktorzy pracujący przy hinduskiej adaptacji "Romea i Julii" mają przed sobą jeszcze sporo pracy. To właśnie w tatrzańskiej scenerii, chcą bowiem nagrać trzy piosenki, które później zostaną wykorzystane w filmie (bollywodzkie produkcje przypominają musicale - przyp. red.).
Wczoraj gwiazdy wschodniego kina tańczyły i śpiewały na... oczku wodnym. Już dziś natomiast przeniosą się na jeden z plenerów pod miastem.

Zobacz co czeka na ciebie w te wakacje w Zakopanem. Odwiedź serwis specjalny „








∨ Czytaj dalej

Przeczytałeś?

Oceń ten artykuł
+

Ocen pozytywnych

Ocen negatywnych

0 0
-

Komentarze

Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Nasze serwisy specjalne

Sonda

Co sądzisz o ścieżkach rowerowych w stolicy?

Ogłoszenia nieruchomości

Ogłoszenia motoryzacyjne

Ogłoszenia pracodawców