Rekolekcje na Stadionie Narodowym "Jezus na stadionie" [ZDJĘCIA]

Blisko 60 tys. chrześcijan wzięło udział w rekolekcjach "Jezus na stadionie", w sobotę 6 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Rozpoczęte rano spotkanie potrwa do godz. 22. Najważniejszym punktem rekolekcji będzie msza święta, której przewodniczył będzie Arcybiskup Henryk Hoser. Gościem rekolekcji będzie ugandyjski kapłan o.John Baptista Bashobora.

1/0
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Komentarze (8)

avatar
avatar
Alma (gość)

Niech żyje ciemnota, głupota i wiara szamanom. 60 tysięcy ogłupionych na stadionie, na pewno wynajętym bez opłat,bo kto odważyłby się brać pieniądze od świętych ludzi? Oni mają prawo wyciągać rączkę co chwilę i robią to z właściwą sobie pazernością. 10 miliardów rocznie z budżetu dla kk to tylko część tego, co wydzierają nam z kieszeni. Prezydent miasta codziennie konsultuje się z duchem świętym, minister sprawiedliwości słyszy głos zygoty, poseł opowiada o zmartwychwstaniach na sali sejmowej, posłowie modlą się o deszcz, a prezydent staje na baczność przed jakimiś relikwiami. Polska to państwo otumanionych , przygłupich , niewyedykowanych kobiet mężczyzn i dzieci.

avatar
gość (gość)

Można zobaczyć transmisję i posłuchać rekolekcji
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/jezus_na_stadionie_transmisja_na_zywo_ze_spotkania_z_uzdrowicielem_z_ugandy_275421.html

avatar
T10 (gość)

Jestem tylko ciekaw kto płaci za wynajem stadionu podczas tej imprezy. Może znowu kaska poleci z budżetu ?
http://www.topdycha.pl

Wybierz kategorię