Kalendarz Media Markt 2014. Niesamowite zdjęcia [FOTO, WIDEO]

Kalendarz Media Markt 2014. Piąta edycja kalendarza Media Markt zbiega się z jubileuszem 15-lecia obecności sieci w Polsce. Motywem przewodnim sesji zdjęciowej jest sceneria włoskiej Ligurii. Zobacz niesamowite zdjęcia!

1/5
Łukasz Pęcak

Kalendarz Media Markt 2014

Kalendarz Media Markt 2014. Niesamowite zdjęcia [FOTO, WIDEO]Kalendarz Media Markt został wydany po raz pierwszy w 2009 roku i od razu zyskał dużą popularność. Elementem łączącym wszystkie dotychczasowe edycje i podkreślającym charakter marki jest wysmakowana erotyka. Poza jednym przypadkiem, gdy w 2012 roku na zdjęciach pojawiły się kolory, kalendarze wypełniają klasyczne czarno-białe obrazy.

Czytaj także: Kalendarz Ryanair 2014: w sesji zdjęciowej wzięły udział aż trzy Polki [ZDJĘCIA]

- Piękne kobiety i niepospolite otoczenie to cechy charakterystyczne niezwykłych kalendarzy Media Markt - powiedziała Ewelina Piątek, Manager ds. Marketingu Media Markt

Kalendarz Media Markt 2014


Kalendarz wydawany jest w limitowanym nakładzie, wynoszącym jedynie 1200 sztuk, nie jest dostępny w sprzedaży i trafi do najważniejszych partnerów handlowych marki. Autorem zdjęć jest Łukasz Pęcak. Sesję zdjęciową zrealizowało Studio Filmowe M5.

∨ Czytaj dalej

Więcej na temat

Komentarze (1)

avatar
avatar
łukasz (gość)

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu "ze striptizem" i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby. Polecam Łukasz.

http://elokalizacja.com.pl/qfhq

Wybierz kategorię