Soczi 2014. Skoki narciarskie. Czterech Polaków w konkursie [ZDJĘCIA]

Soczi 2014. Skoki narciarskie. Czterech Polaków Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Jan Ziobro wystąpi w niedzielnym, pierwszym konkursie olimpijskim na normalnej skoczni w Soczi. Kwalifikacje wygrał Austriak Michael Hayboeck lądując na 101 m.

1/11
fot. PAP/Grzegorz Momot

Soczi 2014. Skoki narciarskie. Czterech Polaków w konkursie [ZDJĘCIA]

Soczi 2014. Skoki narciarskie. Czterech Polaków w konkursie [ZDJĘCIA]Drugi był Niemiec Andreas Wank - 102,5 m, a trzeci Japończyk Reruhi Shimizu - 101,5 m.To był, podobnie jak w serii próbnej, niezły skok, choć brakuje mi jeszcze trochę odległości. Parę metrów więcej i byłoby dobrze. Ale najważniejsze, że jestem w konkursie, jutro czeka nas walka - powiedział reporterowi TVP Kubacki, dodając, że debiutancka trema go nie zjada.

Czytaj także: Soczi 2014. Żyła poza konkursem na K-90. Kubacki lepszy [ZDJĘCIA]

Maciej Kot wylądował na 98,5 m i był piąty, Dawid Kubacki 13. po skoku na odległość 95,5 m, a Jan Ziobro 22. - 95 m. Stoch miał zapewnione miejsce w konkursie, podobnie jak wszyscy zawodnicy czołowej dziesiątki Pucharu Świata.

∨ Czytaj dalej

Więcej na temat

Komentarze (7)

avatar
avatar
Polak (gość) AsteriX

AsteriX - nie bede uzywal tutaj wulgarnych slow zeby cie okreslic ale napiaze takie male porownanie , uwazam cie za tego co kon nosi pod ogonem - wylot z mojej ukochanej Polski i wara od moich ukochanych rodakow (w doli i niedoli )

avatar
AsteriX (gość)

Czy wy nie rozumiecie już że nienawidzę patrzeć na polaków i polki. Uważam ich za gatunek gorszy bandę nierobów i dzieciorobów, okradliby własnych krewnych dla własnych korzyści byleby tylko osiągnąć zysk. Przepraszam ale musiałem napisać o was opinię bo pluję na tę całą narodowość.

Wybierz kategorię