Odbywają się w każdą niedzielę. W pomoście 511. Na wielkich wyprzedażach ubrań i innych gadżetów można kupić m.in. bluzki za 5 zł, spodnie za 10zł i super zegarek albo szklanki za 20 zł. A może po prostu sprzedać swoje bibeloty? Nic prostszego!- W ostatnią niedzielę, 31 sierpnia, kupiłam sobie tam czapkę "truckerkę" firmy vans za... 5 zł. A do tego urocze spodnie z H&M za całe... 10zł! To raj dla wszystkich, którzy chcą zmienić coś w swojej szafie. Świetna atmosfera, przyjemni sprzedawcy, ciekawe opowieści - tak Garażówkę komentuje Justyna, która odwiedziła Pomost 511 w ostatni weekend.

Czytaj też: Garażówki, Warszawa. Skąd się wzięły?

Jeśli chcesz sprzedać swoje ubrania, które od dawna zalegają w szafie - wystarczy, że zgłosisz się do organizatorów - garazowka@gmail.com. Potem uiszcza się opłatę na miejscu, około 15 zł, i można śmiało rozstawiać swój kram. Organizatorzy też z chęcią pomagają - udostępniają ławy, palety, stoliki i parasole.Jak zapewniają, wspaniałe wyprzedaże będą w klubie Pomost 511 do końca września. To co? Wpadacie?
Więcej informacji na Facebooku

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    GSALE.PL (gość)

    Stworzyliśmy serwis w którym możecie dodawać ogłoszenia o własnych wyprzedażach garażowych oraz znajdziecie ogłoszenia o garażówkach z całej Polski. Zapraszamy www.gsale.pl