garnitur od tomasza ossolińskiego

garnitur od tomasza ossolińskiego (© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Garnitur od Tomasza Ossolińskiego to modowa klasyka. Jak go zdobyć, nie wydając majątku? W dniach od 13 do 18 października Tomasz Ossoliński zaprasza na wyprzedaż swoich wybranych, pokazowych wzorów.

Garnitur od Tomasza Ossolińskiego to modowa klasyka. Jak go zdobyć?To wielka gratka dla wszystkich miłośników świetnie uszytych ubrań i wysokiej jakości wykonania i tkanin. Tomasz Ossoliński, polski projektant mody znany z szytych na miarę garniturów organizuje wyprzedaż wybranych wzorów. Jak zdobyć wymarzony komplet?

Wystarczy przyjść na osiedle Apartamenty NA POWIŚLU przy ul. Kruczkowskiego 4 w Warszawie.

Cenny garniturów na miarę szytych w pracowni Tomasza Ossolińskiego zaczynają się od 7500 zł. W trakcie wyprzedaży będzie można kupić je nawet 90 proc. taniej! Na SAMPLE SALE trafi blisko 100 modeli z kilku ostatnich pokazów projektanta.

Wyprzedaż odbędzie się w dniach od 13 do 18 października w godzinach od 12:00 do 20:00.

Zobacz także: Natalia Nykiel: "Bywam wybuchowa"

Tomasz Ossoliński to utalentowany krawiec i projektant w jednej osobie, pracujący na swoją markę od ponad dwudziestu lat. Projekty spod jego igły charakteryzują się autorską konstrukcją, precyzyjną formą i perfekcją w wykonaniu detali. Jego specjalnością są męskie garnitury, a bespoke tailoring, czyli spersonalizowane szycie na miarę, stało się dla Tomasza Ossolińskiego nieodłącznym elementem zawodowej drogi. Współpracując z najlepszymi włoskimi i angielskimi producentami tkanin: Loro Piana, Ermenegildo Zegna, Lanificio F.LLI Cerutti tworzy niepowtarzalne, modowe projekty i nie zgadza się na żadne kompromisy w jakości. Dzięki temu zyskał uznanie producentów polskiej edycji najpopularniejszego na świecie modowego show Project Runway, którzy wybrali go na mentora uczestników programu. Tomasz Ossoliński to także pierwszy polski projektant, o którym powstał film dokumentalny zatytułowany „Tomasz Ossoliński - Before the show”, a prezentujący kulisy jego pracy.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!