Gdzie oglądać ligę hiszpańską w telewizji? Primera Division w internecie i w telewizji

Gdzie oglądać ligę hiszpańską? To pytanie zadaje sobie wielu fanów piłki nożnej w Polsce. Gdzie obejrzeć sezon 2015/2016?

Gdzie oglądać ligę hiszpańską w telewizji? Primera Division w internecie i w telewizji

Przez ostatnie lata mecze Barcelony i Realu Madryt w lidze hiszpańskiej oglądaliśmy w Canal+ Sport. Jednak od tego roku prawa do transmisji wykupiła katarska telewizja BeIN Sport. Gdzie będziemy oglądać mecze jednej z najlepszych i najpopularniejszych lig świata?

W piątek, 21 sierpnia, ruszyła liga hiszpańska w sezonie 2015/2016. Niestety meczów Barcelony, Realu, Sevilli z Grzegorzem Krychowiakiem nie obejrzymy w żadnej telewizji. Wiadomo, że BeIN Sport sprzedał prawa do transmisji internetowej firmie bukmacherskiej Star-Typ Sport. Transmisja ma być darmowa po rejestracji na stronie sts.tv. Niestety obraz z meczu wypełni maksymalnie 1/4 ekranu i do tego relacja będzie przeprowadzana w języku angielskim.

Relację internetową można również śledzić na stronie Eleven Sports Network.

Gdzie oglądać ligę hiszpańską w telewizji?

Prawa na pokazywanie ligi hiszpańskiej przez trzy lata nabyła stacja Eleven Sports Network, która również toczy rozmowy dotyczące wejścia na różne platformy cyfrowe. Na razie Eleven Sports można oglądać w GigaOfercie Netii. Ostatniego słowa nie powiedziało również NC+, które chce odkupić prawa od Eleven Sports.

Zobacz materiał o transferze Pedro do Chelsea

Press Focus/x-news

Wideo

pb

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

06.10.2015, 13:58

lol, to pytanie gdzie oglądać, serio?
przecież netia udostępniła eleven i eleven sports jakiś czas temu i jako pasjonat piły wjechałem w to jak w masło. jest spoko, ogarnijcie to koniecznie

30.09.2015, 15:04

Gdzie ogladac? jasne ze na eleven sports :D mam pakiecik od netii i wszystko nagle stalo sie piekne :)

23.09.2015, 20:48

Gratuluje pomysłu ... Ja juz miałem Polszmat i wole zostać przy NC+

16.09.2015, 15:38

Jakim sposobem jakaś "firma" z kataru kupuje prawa do najlepszej ligii europy i potem wielki ch...j może nigdzie tego nie pokazać. Z arabami się nie handluje tylko plenić trza dziadostwo..

16.09.2015, 10:09

NC + straciła ligę Włoska, Francuzką a teraz Hiszpańską, płacąc niemały abonament wręcz wysoki nc + w zamian powinien coś konkretnego ZAOFEROWAĆ
Jeśli nie odkupią praw do transmisji Primera Division to wnet stracą klientów !!!!!!

10.09.2015, 21:52

Ja właśnie wypowiedziałem dwie umowy przejdę do Polsatu bez ligi hiszpańskiej nc plus to wielka lipa.

02.09.2015, 19:47

To kpina mam wysoki abonament , Przyjechali goście itd Tesciu kibic Barcelony ja realu ale czekałem na mecz piątkowy sevilli z Malaga otwarcie sezonu ..czekamy a tu nic lipa zero hiszpańskiej zero włoskiej i francuskiej .. W głowie sie nie mieści - będąc w polsce juz zaznaczyłem ze to ostatni rok jak mam nc+ .. Wkur..... Mnie to co sie dzieje .....

30.08.2015, 23:49

NC+ straci klientów, nawet nie wiedzą jak dużo

29.08.2015, 21:55

Kicha totalna oddac tak piękną lige teraz będą tylko rezygnacje z nc+

29.08.2015, 12:25

Zawiodło nc plus po całości kończy się umowna i nara

25.08.2015, 12:27

Ja juz codziennie wieczorem zasiadam przed TV i oglądam. wielkie dzięki netia!

23.08.2015, 08:22

Ale liga hiszpanska w elev sports jest narazoe tylko w belgii w polsce jest tylko wloska