Gdzie w Warszawie kupić tanie mieszkanie? [RAPORT]

redZaktualizowano 
Najtańszą dzielnicą Warszawy na rynku nieruchomości jest Targówek. Średnia cena transakcyjna w 2016 r. w tej okolicy kształtowała się na poziomie 5800 zł za m. kw. Trochę drożej jest na bardzo popularnej wśród młodych małżeństw Białołęce (6100 zł za m. kw.). Najtańszym warszawskim mieszkaniem na Targówku w ubiegłym roku był lokal przy ul. Suwalskiej na Targówku. Zapłacono za niego 152 tys. zł. Mieszkanie ma 25 m. kw. powierzchni i znajduje się na 3. piętrze bloku wybudowanego w 1971 roku. Pixabay.com
Gdzie w Warszawie można kupić tanie mieszkanie? Czy to możliwe, żeby kupić w stolicy własne mieszkanie poniżej 100 tysięcy złotych? Okazuje się, że takie transakcje są wykonywane. Oto najnowszy raport z rynku mieszkaniowego w stolicy. Kliknij w zdjęcie, aby go uruchomić.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.03.04 16:04:50

Ja to bym chciała mieszkanie w zielonej okolicy. W centrum mam już przesyt tego betonu. Dobrze, że znalazłam inwestycję Willa Ochota. W pobliżu jest Park Szczęśliwicki. To coś dla mnie. Będę miała gdzie biegać i spacerować.

2019.02.25 18:41:20

Można jeszcze w miarę takie ale fajne mieszkania kupić na osiedlu Warszawa, pewnie je znacie bo jest położne blisko wylotówki i większość słoików takich jak ja tamtędy jeździ :)

2019.01.23 14:57:40

Warto jest się kierować po prostu swoimi upodobaniami i sercem. W końcu dla niektórych to jest inwestycja w której mają zostać do końca swoich dni. Ja postawiłam na Home Invest i im powierzyłam dobranie dla mnie najlepszego mieszkania. I wiecie co? Nie żałuję :D

2019.01.23 14:39:07

Całe szczęście, że siostra mi poleciła właśnie Home Invest. Bo miałem już wybrać firmę konkurencyjną jednak ona mi przemówiła do rozsądku i bardzo dobrze. Nie przejechałem się, wszystko zostało wykonane terminowo, tak jak w podpisanej umowie. Z czystym sumieniem mogę polecać tego dewelopera

2018.12.04 14:05:12

Dla nas 3 osobowej rodziny dom odpadał. Skupilismy sie na mieszkanku. I własnie trafilismy na to czego szukalismy od dawna https://mokoconcept.pl/

3 pokojowe w fajnym miejscu. To jest to na czym naprawde nam zalezalo. No i nie jest to scisłe centurm mordoru :)

2018.10.23 12:09:28

Po co ryzykować jak można skorzystać z kogoś sprawdzonego..cenie sobie komfort psychiczny wiec wybrałem home invest i cale szczęście jestem zadwolony z wyboru 😊

2018.10.23 11:56:27

Dla mnie tylko jeden deweloper w Warszawie ma racje bytu : Home Invest. Sprawdzeni i konkretni ludzie .

2018.10.22 21:24:54

Unikaj deweloperów którzy próbują zamotać, kombinować i ich warunki nie są do końca jasne jeśli nie chcesz się przejechać. U nas po przeczytaniu opinii w internecie wybór padła na Home Invest i to była zdecydowanie dobra decyzja.

2018.10.11 20:24:05

Myślę, że Białołęka to dobra dzielnica w tej chwili na wybór mieszkania. Rozwija się b.dynamicznie - odkąd wprowadziłam się tam na studiach wiedziałam, że tutaj muszę mieć mieszkanie :)) Moje marzenie zaraz się spełni

2018.10.03 16:14:32

Ja kupowałam mieszkanie od Home Invest i jak za taką jakość i lokalizację to cena była bardzo dobra.

2018.07.28 20:33:26

Teraz myślę o inwestycji w nieruchomości. W której planowanej, powstającej inwestycji można kupić mieszkania pod wynajem? Chodzi mi oczywiście o Warszawe i najlepiej Mokotów.

2018.07.19 12:05:02

Polecam Home Invest Warszawa. Bardzo wiarygodna firma

2018.07.17 11:32:54

Moim zdaniem godnym polecenia jest developer Home Invest. Osiedla są wykonane według najwyższych standardów budownictwa, cechuje je dbałość o szczegóły, ladne wykończenie.

2018.07.12 15:59:01

W Warszawie polecam Home Invest Kupiłam tam mieszkanie 2 lata temu i jestem nadal zadowolona. Wszystko precyzyjnie wykonczone, zadnej fuszerki.

2018.06.19 13:25:32

To ja zwrócilabym jeszcze Waszą uwagę moze na taką naprawdę ciekawą inwestycję http://metropolitan.kupswoje.pl

To co nas zachęciło to to ze są tutaj mieszkania 3 pokojowe, w kameralnym budownictwie, w fajnym otoczeniu...Nie chcielismy kupować w centrum i chyba to jednak pozostanie naszym pierwszym wyborem.

2018.06.05 13:13:59

Do szukania ofert internetowych polecam www.lzx.pl - darmowy monitor ogłoszeń.

2018.05.14 08:59:42

Jesteśmy przyszłymi mieszkańcami bloku przy ul. Mszczonowskiej 9. Na dzień dzisiejszy jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Blok jest estetycznie wykonany. Kierownictwo budowy jest miłe i sympatyczne.

2018.05.10 12:36:54

My również jesteśmy bardzo mile zaskoczeni współpracą z "Home Invest". Jest to bardzo solidna firma dbająca o Klientów. Będziemy ich polecać wszystkim znajomym! Kolejne, większe mieszkanie też planujemy kupić od nich. Życzymy wszystkim czekającym na swoje wymarzone mieszkanie takiej jakości.

2018.05.08 15:55:05

U nas wybór stanął na Home Invest. Standard spełnia oczekiwania, współpraca układała się bardzo dobrze.

2018.03.06 19:56:20

Jedne z najtańszych mieszkań w Warszawie można kupić teraz na Białołęce. Kilka lat temu zaczęto tam budować osiedle bliski tarchomin, gdzie większość mieszkań sprzedano z dopłatami MDM. Jeszcze pod koniec tamtego roku można było składać wnioski o to dofinansowanie. Nie wiem jak jest teraz, ale wiadomo, że niedługo skończy się budowa kolejnego etapu. Teoretycznie po wakacjach zaczną wydawać mieszkania ich nabywcom. Myślę, że warto zajrzeć na bliskitarchomin.com, bo ciągle pojawiają się tam aktualności i nowe informacje o kolejnych promocjach itd.

2018.01.13 19:24:58

Ja ostatnio słyszałam o osiedlu Leśny Kwiat, spokojne, zielone tereny, mnóstwo młodych osób, opcja idealna dla mnie, bo łapie się tam projekt mdm, bo jak dla mnie bez tego ani rusz.

2017.12.09 01:38:15

Jeśli chcecie ciszy, spokoju i zieleni to jednak lepiej pomyśleć o mieszkaniu pod Warszawą. My zdecydowaliśmy się na mieszkanie w Brwinowie i to dobra decyzja. Za te samą cenę mamy większe mieszkanie, niższy czynsz a dojazd do Warszawy nie jest żadnym problemem, bo niedaleko jest stacja WKD i PKP. Osiedle nazywa się Pszczelin http://ekobud.com/ i ma własny staw i park a nawet ogródki.

2017.07.06 12:18:57

Może z wtórnego rynku jakąś kawalerkę na totalnym odludzi da się kupić poniżej 100 tysięcy. Jednak dla mnie to głupota bo jak ktoś planuje mieć rodzinę dzieci to raczej potrzeba większego mieszkania. Ja z narzeczonym własnie kupiliśmy mieszkanie z pierwotnego rynku od dewelopera. Fakt, faktem nasi rodzice pomogli nam finansowo, ale w końcu będziemy mieć swoje lokum i po ślubie już będziemy mogli planować dzieci.

2017.06.13 13:04:57

Tanie to ja nei wiem, ale wiem, że najlepeij jest korzystać z pośredników. Samemu szukanie jest mega ciężkie. Ja np. zdecydowałam się na pomoc strony wirtualnyagent24.pl i to chyba była najlepsza moja decyzja :)