Wyszukasz się na trybunach?

Wyszukasz się na trybunach? (© screen z Legionisci.com)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na portalu legionisci.com można już oglądać Gigapanoramę stadionu Legii. Znajdziesz się na trybunach?

Jej rozdzielczość to aż 101810 x 20206 pikselli, czyli ponad 2 gigapiksele! Gigapanorama została wykonana podczas meczu charytatywnego warszawskiej Legii z ADO Den Haag 10 października 2010 r. Jest na tyle dokładna, że kibice bez problemu mogą się wyszukać na trybunach. Gigapanoramę umieścił serwis legioniści.com, który tym samym uczcił swoje 12. urodziny.

Gigapanorama Legionistów jest największą na świecie gigapanoramą wykonaną podczas imprezy sportowej. Na tym ogromnym zdjęciu zostało uwiecznionych 21 500 osób. Sklejona jest z 279 zdjęć. Każde z nich miało rozdzielczość przekraczającą 10 megapikseli. Zespół składający się z pięciu osób pracował nad nią od października ubiegłego roku.

Czytaj także:
*Otwarcie Stadionu Legii najważniejszym wydarzeniem 2010
*Legia przegrała w sparingu z Kubanem Krasnodar 0:2Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!