"Gorączka Złota" ogarnęła warszawiaków! Zobacz gdzie i kiedy szukać skarbu

Przepełnia Cię chęć przeżycia przygody? Może odnalezienie żyły złota jest odpowiedzią na Twoje potrzeby? Tylko gdzie jej szukać? Na szczęście mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Złoto czeka w Warszawie! Przyjdź 2 lipca na skwer Stanisława Skibniewskiego „Cubryny” (przed Centrum Nauki Kopernika) i niech ogarnie Cię „Gorączka Złota”!

Wystarczy, że wejdziecie na stronę www
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Wystarczy, że wejdziecie na stronę www.discoverychannel.pl/GoraczkaZlota i wyślecie swoje zgłoszenie. (© Polskapresse)

„Gorączka złota” to gra miejska. Uczestnicy zaczynają zabawę 2 lipca o godz. 10.00. Podczas gry będą mogli wcielić się w bohaterów serialu Discovery Channel o tym samym tytule. Przez kilka godzin każdy biorący udział w zabawie będzie musiał zmierzyć nie tylko z własnymi słabościami, ale też walczyć z surowym klimatem Alaski, wszystko by zdobyć upragnione, złote samorodki.

Każdy z uczestników dostaniesatelitarną mapę terenu z zaznaczonymi miejscami wykonywania zadań, których wykonanie zapewni nam dostęp do poszukiwanego złota. Aby je jednak zdobyć należy wykazać się sprytem, umiejętnością logicznego myślenia, szybkiego i sprawnego działania oraz niemałym poczuciem humoru.

Możemy grać sami, lub w zespole liczącym do 4 osób – w każdym zespole musi znaleźć się przynajmniej jeden pełnoletni uczestnik.

Jeżeli chcielibyście przyłączyć się do grona poszukiwaczy, wystarczy, że wejdziecie na stronę www.discoverychannel.pl/GoraczkaZlota i wyślecie swoje zgłoszenie. Nie czekajcie – liczy się kolejność zgłoszeń.

Op
∨ Czytaj dalej

rócz doskonałej zabawy organizatorzy akcji gwarantują nagrody dla najlepszych zawodników: tablety Apple iPad, aparaty fotograficzne, plecaki oraz płyty DVD z programami Discovery Channel.

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię