Wystarczy, że wejdziecie na stronę www

Wystarczy, że wejdziecie na stronę www.discoverychannel.pl/GoraczkaZlota i wyślecie swoje zgłoszenie. (© Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Przepełnia Cię chęć przeżycia przygody? Może odnalezienie żyły złota jest odpowiedzią na Twoje potrzeby? Tylko gdzie jej szukać? Na szczęście mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Złoto czeka w Warszawie! Przyjdź 2 lipca na skwer Stanisława Skibniewskiego „Cubryny” (przed Centrum Nauki Kopernika) i niech ogarnie Cię „Gorączka Złota”!

„Gorączka złota” to gra miejska. Uczestnicy zaczynają zabawę 2 lipca o godz. 10.00. Podczas gry będą mogli wcielić się w bohaterów serialu Discovery Channel o tym samym tytule. Przez kilka godzin każdy biorący udział w zabawie będzie musiał zmierzyć nie tylko z własnymi słabościami, ale też walczyć z surowym klimatem Alaski, wszystko by zdobyć upragnione, złote samorodki.

Każdy z uczestników dostaniesatelitarną mapę terenu z zaznaczonymi miejscami wykonywania zadań, których wykonanie zapewni nam dostęp do poszukiwanego złota. Aby je jednak zdobyć należy wykazać się sprytem, umiejętnością logicznego myślenia, szybkiego i sprawnego działania oraz niemałym poczuciem humoru.

Możemy grać sami, lub w zespole liczącym do 4 osób – w każdym zespole musi znaleźć się przynajmniej jeden pełnoletni uczestnik.

Jeżeli chcielibyście przyłączyć się do grona poszukiwaczy, wystarczy, że wejdziecie na stronę www.discoverychannel.pl/GoraczkaZlota i wyślecie swoje zgłoszenie. Nie czekajcie – liczy się kolejność zgłoszeń.

Oprócz doskonałej zabawy organizatorzy akcji gwarantują nagrody dla najlepszych zawodników: tablety Apple iPad, aparaty fotograficzne, plecaki oraz płyty DVD z programami Discovery Channel.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!