Guantanamera i Żyraf. Najdziwniejsze imiona, jakie nadaliśmy dzieciom w 2016 r.

Poszukiwania oryginalnego imienia dla dziecka są z jednej strony dobrym pomysłem (koniec plagi Tomków i Kaś), a z drugiej... zresztą, nie ma tu co się rozpisywać. Oto 40 najbardziej nietypowych imion, jakie w tym roku nadano dzieciom w Warszawie. Aby przejść do listy, kliknij w zdjęcie powyżej. Co myślicie?
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

27.09.2016, 05:27

belzebub ... to będzie dopiero mały diabełek ;)

25.09.2016, 13:50

Ci tzw."rodzice" nadający takie imiona nie zdają sobie sprawy z przyszłych konsekwencji swojej głupoty i z tego że być może robią krzywdę swoim dzieciom,no ale cóż "wolność" wyboru u niektórych góruje nad myśleniem.

24.09.2016, 12:55

juz to widze jak komus sie przypomną za jakies 15 - 20 lat takie imiona i zacznie szukac na fb

24.09.2016, 12:51

Majkel (pisownia oryginalna) tak ma na imie syn kolegi

24.09.2016, 12:11

domofon: -Dzień dobry, jest Myszon? -a kto pyta? -Żyraf z Guantanamerą

24.09.2016, 11:14

Też się spotkałem z imieniem Idalia:
https://www.youtube.com/watch?v=vyshGN14uBM

23.09.2016, 17:22

ale mrówka już nie bardzo nie wspomnę o amnezji może rodzice chcieli by o czym zapomnieć spoglądając na swoje dziecko :)

23.09.2016, 16:47

twoja stara...

23.09.2016, 15:10

A Jarosław? Na śmietnik historii.

23.09.2016, 13:19

co jest dziwnego w imieniu Rodion?
na wschód od Buga bardzo popularne. Może po prostu dziecko Ukraińców lub Rosjan?

23.09.2016, 13:18

Wolfgang, czy Mercedes to normalne imiona i nie rozumiem tej podniety. Zresztą jakie to ma znaczenie jak kto ma na imię?

23.09.2016, 12:53

Przecież strona Bartka Górnego NIE opiera się na oficjalnych danych. Żadnego Żyrafa nie nadano.

23.09.2016, 12:02

Zwłaszcza SRACZKA , napewno "rzadkie"

23.09.2016, 11:50

A co jest dziwnego w imionach Eunika czy Odo ...dla osoby niewykształconej to może i jest to samo co Żyraf...

23.09.2016, 11:43

Kryzys i Bieda, Sraczka to też rzadkie imię

23.09.2016, 09:44

Nestor nazywa sie tak Moj Znajomy z Peru

23.09.2016, 09:20

A Belzebub będzie ochrzczony?
Z imieniem Idalia się spotkałam.

22.09.2016, 16:31

A co z Donaldem